Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej
Wpisał: Administrator   
02.12.2012.

W Andrzejki na murawie.

Ostatniego dnia listopada czyli w tzw. „Andrzejki” Czarnkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji  postanowił choć na chwilę odbiec od tradycji wróżb i lania wosku i  zaprosił młodzież na „Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej – Orlik 2012”. I choć tego dnia późne popołudnie zapowiadało się na bardzo zimne, to i tak nie przeszkadzało to miłośnikom piłki nożnej i punktualnie o godzinie 18.00 na murawie Orlika wstawiło się pięć drużyn: Abstynenci, Danonki, Solarek Team, FC Juniorzy, FC Bez Nazwy. Turniej przeprowadzono systemem „każdy z każdym” i po ponad trzygodzinnych zmaganiach oraz bardzo zaciętej rywalizacji, zaszczytne pierwsze miejsce zajęła drużyna Abstynentów, zdobywając 12 punktów. Drużyna Solar Team przewagą trzech bramek (8 : 3) pokonała zespół, Danonki  zdobywając w ogólnej klasyfikacji 7 punktów i drugie miejsce. Czwarte miejsce przypadło drużynie FC Juniorzy a piąte drużynie FC Bez Nazwy.  Zdobywcy trzech najlepszych miejsc otrzymali statuetki oraz dyplomy.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom które  zaangażowały się w  przeprowadzenie turnieju. Jednocześnie przypominamy iż od 1 grudnia br.  do dnia 31 marca 2013 obiekt Orlik został zamknięty – przerwa zimowa.

 TABELA KOŃCOWA

  Zespół1
2
3
 45
punkty
 bramkimiejsce
 1 Abstynenci 1 : 0
3 : 0 2 : 1
2 : 1
12
8 : 2
I
 2 Danonki 0 : 1
 2 : 0
2 : 1 1 : 1
7
5 : 3
 III
 3 FC Bez Nazwy
 0 : 3
0 : 2
 1 : 1
0 ; 1
1
1 : 7
 V
 4 FC Juniorzy
 1 : 2
1 : 2 1 ; 1
 0 : 5
1
3 : 10
 IV
 5 Solar TEAM 1 : 2
1 : 1
1 : 0
5 : 0
  7 8 ; 3
 II
 

Image

Image

Image

 

 
Halowa liga pilki nożnej tabele z wynikami
Wpisał: Administrator   
29.11.2012.

Sezon halowych rozgrywek rozpoczęty.

Z dniem 24 listopada br. ruszyła „Liga halowej piłki nożnej” organizowanej przez Czarnkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.   Sezon 2012/2013 rozpoczęło  dziewiętnaście drużyn, już drugi rok drużyny grają z podziałem na dwie ligi. I tak w skład pierwszej ligi wchodzą drużyny które są z nami od samego początku rozgrywek i zawsze znajdowały się na najwyższym miejscu w tabeli i takie które ciężką pracą ostatniego sezonu uplasowały sobie miejsce w tej  lidze: RZSW Śmieszkowo,  Vox Team, Straż Pożarna,  Miasto Czarnków, Elewacja, R-Team AKC Klimatyzacje, Kanonierzy, Interak,  Acus, Poła Prowincja.  II liga to również spora część drużyn które są z nami nierozłącznie każdego sezonu,  inne po krótkiej przerwie a jeszcze inne rozpoczynają swój „debiut”: Komat, Gryf Zofiowo, Leśni i Marunowo, Mac Kam Gębice, Olimpic Huta,  Danonki,  Błękitni Kużnica Czarnkowska, GTW Ciszkowo, Zenex Lubasz.  Zespoły spotykają się prawie w każdy weekend na hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie,  rozgrywają  prawdziwie „waleczne mecze” ponieważ doskonale wiedzą że najsłabsze dwa zespoły z I ligi spadną do II ligi, a najlepsze dwa z II ligi awansują do I ligi. Drużyny grają systemem każdy z każdym, co daje nam w sumie możliwość rozegrania 162 meczy w pierwszym etapie plus rewanż.  Zatem wszystkich miłośników halowych zmagań piłki nożnej zapraszamy do czynnego udziału i kibicowaniu wybrańcom.

Wyniki każdego spotkania oraz aktualne tabele zajmowanych miejsc znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.osir.czarnkow.pl. oraz na portalu strony internetowej PCT 24 pod adresem  www.PCT24.pl.  A pod koniec każdego miesiąc będziemy Wam przedstawiać na łamach gazety aktualne tabele z podsumowaniem zdobytych punktów, ilości rozegranych meczy, bramek straconych - zdobytych, bilansem oraz zajmowanym miejscem.

Image
 
 

„Rewolucja w pierwszej lidze"

Z dniem 5 grudnia br. w rozgrywkach piłki nożnej organizowanej przez Czarnkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji nastąpiła istna rewolucja, bowiem drużyna z I-wszej ligi "Poła Prowincja" wycofała się z rozgrywek. Powód – drużyna ta rozgrywa rozgrywki na dwóch innych halach i terminy zawodów pokrywają się z naszymi terminami. W związku z tym, drużyny które rozegrały mecze z tą drużyną zostaną anulowane. Mało tego gdy emocje już opadły to  w dniu 10 grudnia kolejna drużyna „R-Team AKC Klimatyzacje” zrezygnowała z rozgrywek, powód – brak uczestników.  Po dokładnym przeliczeniu ilości rozegranych spotkań przez tą drużynę wraz z rundą rewanżową anulujemy również te wyniki. 

 


Image
Image
AKTUALNA TABELA PO KOREKCIE (BEZ DRUŻYN POŁA PROWINCJA I R-TEAM AKC KLIMATYZACJE)
 
 Piłka nadal w grze...

Rozgrywki halowej ligi piłki nożnej organizowanej przez Czarnkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji małymi krokami zbliżają  się końca.  Bowiem finał halowych zmagań przewidziany jest na dzień 3 lutego br. Do  finału drużyny muszą rozegrać  tylko 34 mecze, które zaplanowano na kolejne dni 26 i 27 stycznia oraz 2 i 3 lutego br. Dokładny harmonogram poszczególnych spotkań I i II ligi dostępny jest na stronie OSiR. Tymczasem w dniu 20 stycznia  rozegrano siedem kolejnych spotkań pierwszej ligi.  I choć nadal piłka znajduje się w grze i nic tak do końca nie jest wiadome  to zdecydowanie po raz kolejny drużyna RZSW Śmieszkowo znajduje się na czele pierwszej ligi.  Pozostałe drużyny również dzielnie walczą o punkty aby utrzymać się na jak najlepszej pozycji w tabeli. Ostatni miesiąc w pierwszej lidze przyniósł drużynom sporo niespodzianek, bowiem po dokładnym przeliczeniu wszystkich spotkań  potwierdzamy, że ostatecznie wycofane zostały wszystkie wyniki meczy rozegranych z drużynami Poła Prowincja i R-Team AKC Klimatyzacje które wycofały się z rozgrywek.

Image 

W dniu 29 stycznia br. zostały naniesione poprawki w wynikach spotkań: 1)zmieniono wynik meczu  w rundzie rewanżowej Olimpic Huta - Błękitni Kuźnica Czarnkowska na  3 - 2; 2)oraz korekcie uległ wynik z dnia 20 stycznia (I liga) Straż Pożarna - Miasto Czarnków (5-0w) walkower dla drużyny Miasta Czarnków, ponieważ w meczu grał zawodnik który został ukarany wcześniej na 4 mecze, a także w dniu 27 stycznia drużyna Miasta Czarnków otrzymała walkower  w meczu z drużyną Acus, ponieważ w tym meczu zagrał zawodnik z innej drużyny (Poła Prowincja).

Image 

ostateczna tabela końcowa

Image 

 
 
 
 
 
PCT24PL
 
 
 
Regulamin Mikołajkowego turnieju piłki siatkowej
Wpisał: Małgorzata Chęś   
21.11.2012.
Image
Image
 
 
 
 
Drużyny, które zgłosiły swój udział w turnieju:
MARTECH TRZCIANKA
ZMP MARCINIAK TRZCIANKA
ZSP CZARNKÓW
NIEZNISZCZALNI
CHODZIEŻ
Czytaj całość…
 
Bieg Niepodległości
Wpisał: Małgorzata Chęś   
13.11.2012.

ŚWIĘTO PATRIOTYZMU

Dzień Niepodległości to najważniejsze święto narodowe, upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. Bardzo uroczyście obchodzono je w Czarnkowie. Główne uroczystości miały miejsce w niedzielę 11 listopada, natomiast już w czwartek odbył się Bieg Niepodległości zorganizowany przez OSiR w Czarnkowie, a w sobotę rajd rowerowy, na który wszystkich chętnych zaprosili członkowie sekcji rowerowej działającej przy MCK w Czarnkowie.

W miniony czwartek na starcie Biegu Niepodległości, który jak co roku organizowany był przez czarnkowski OSiR w Parku Staszica stanęła spora, bo ponad 600 osobowa grupa uczestników. Najliczniej oczywiście reprezentowana była młodzież szkolna, ale wśród uczestników nie zabrakło również osób starszych. Uczestnicy biegu reprezentowali barwy Czarnkowa, Lubasza, Jędrzejewa, Ujścia, Drezdenka, Piły, Goraju, Wronek, Międzyrzecza, Ryczywołu, Obornik, Kawczyna, Krzyża Wlkp., Wielenia, Okonka, Poznania, Szamotuł, a nawet Ukrainy. Pomimo przejmującego zimna zawodnicy przystąpili do rywalizacji i po kilku godzinach, wyłoniono zwycięzców. Najlepszymi w poszczególnych kategoriach okazali się: w kat. A, Aleksandra Piotrowska z Czarnkowa i Lucjan Starga z Jędrzejewa, w kat. B, Weronika Bałamut z Krzyża Wlkp. i Jakub Urban z Jędrzejewa, w kat. C, Dominika Tarent z Krzyża Wlkp. i Łukasz Hajman z Jędrzejewa, w kat. D, Anna Meszyńska z Ujścia i Andrzej Stanc z Jędrzejewa, w kat. E, Weronika Grzech z Jędrzejewa i Jakub Klęsk z Ujścia, w kat. F, Agnieszka Kossakowska z Czarnkowa i Michał Kamiński, w kat. G, Roksana Pupel z Drezdenka i Kamil Linka z ZSP Piła, w kat. H, Marika Pawłowska i Patryk Pawłowicz z Piły, w kat. I, Sergii Rybak z Ukrainy, w kat. J, Halina Okońska i Witold Marciniak z Poznania i w kat. W, Stefan Dobak z Szamotuł. Najstarszym zawodnikiem zawodów, okazał się Henryk Dittfeld. Najlepsi biegacze otrzymali piękne statuetki i gratulacje od burmistrza Czarnkowa Franciszka Strugały, uczestniczącego w biegu wójta gminy Czarnków Bolesława Chwarścianka, przedstawiciela Starostwa Jana Graja i dyrektora OSiR Krzysztofa Cimoszko. Spośród wszystkich uczestników biegu wylosowano szczęśliwca, który odebrał nagrodę główną w postaci roweru.
A w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości czarnkowscy rowerzyści w tradycyjny dla siebie sposób uczcili kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Po raz dziewiąty organizatorzy, Rowerowa Sekcja Turystyczna, zaprosili do aktywnego świętowania tego wyjątkowego dnia poprzez udział w rajdzie rowerowym "Po Marcinkowego Rogala". Zgodnie z jego nazwą ważnym elementem wyjazdu było także podtrzymywanie i kultywowanie wielkopolskiego zwyczaju związanego z rogalem Marcińskim. Na starcie przy Czarnkowskim Domu Kultury zameldowało się 45 rowerzystów, których sporą część stanowili goście z Trzcianki i Piły. Po oficjalnym powitaniu i przymocowaniu do rowerów małych flag narodowych barwny peleton ruszył w stronę Lubasza. Zanim jednak tam dotarł krótki odpoczynek nastąpił przy odrestaurowanym wiatraku w Dębem. Korzystając z gościnności gospodarzy, Gminnego Ośrodka Kultury z Lubasza uczestnicy rajdu wysłuchali historii i informacji o tym miejscu, które przekazał Sławomir Magdziarz. Dodatkową atrakcją była umieszczona wewnątrz wiatraka wystawa zdjęć autorstwa Jacka Sokołowskiego pod tytułem "Mieszkańcy Stajkowa" z szerszego cyklu o nazwie "Moja Wielkopolska 2012". Kolejna krótka przerwa miała miejsce przy cmentarzu wyznania mojżeszowego w Lubaszu, o którym krótko opowiedział Sławomir Łapawa. Następnie polną drogą cykliści dotarli do Stajkowa, gdzie przyszedł czas na spotkanie przy ognisku i degustację pysznych rogali. Jak zwykle podczas tego rajdu uczestnicy mogli liczyć na życzliwość i gościnność członków Rowerowej Sekcji Turystycznej na co dzień mieszkających w Stajkowie. Bo właśnie tam przy ognisku, piekąc kiełbaskę, popijając gorącą kawę rowerzyści mogli skosztować również różnorakich rogali przygotowanych przez goszczących nas przyjaciół ze Stajkowa. Po tak miłym przyjęciu i zasłużonym odpoczynku uczestnicy IX Rajdu po Marcinowego rogala wrócili do Czarnkowa przez Miłkowo, Kamionkę, Sławno, Prusinowo i Śmieszkowo pokonując łącznie 30 kilometrów.
Natomiast główne uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości, odbyły się w niedzielę, 11 listopada. Rozpoczęto je uroczystą mszą św. za Ojczyznę w kościele pw. św. Marii Magdaleny, którą odprawili proboszczowie czarnkowskich parafii ks. Paweł Morasz i ks. Krzysztof Sobkowiak. Uroczystego charakteru liturgii dodał udział chóru męskiego "Harmonia", Orkiestry Dętej MCK, licznych pocztów sztandarowych oraz przedstawicieli władz samorządowych powiatu, miasta i gminy. Okolicznościową homilię wygłosił ks. Krzysztof Sobkowiak, poświęcając w niej wiele miejsca szeroko pojętemu patriotyzmowi. Po mszy św. uformowano kolumnę, która prowadzona przez Orkiestrę Dętą, harcerzy z pochodniami i poczty sztandarowe, przemaszerowała pod Pomnik Pamięci Narodowej. Tam delegacje złożyły wiązanki kwiatów oddając hołd wszystkim, którzy walczyli o wolność i niepodległość naszego kraju. Z kolei uroczysta wieczornica z okazji Narodowego Święta Niepodległości, odbyła się w czarnkowskim gimnazjum. Prowadzący ją Paweł Zajda powitał przybyłych gości, wśród których byli: poseł na Sejm RP Maria Małgorzata Janyska, starosta Wiesław Maszewski, burmistrz Czarnkowa Franciszek Strugała, wójt gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek, księża czarnkowskich parafii, radni powiatowi, miejscy i gminni, dyrektorzy szkół, przedstawiciele instytucji i organizacji oraz wielu innych. Po wysłuchaniu hymnu głos zabrał burmistrz Czarnkowa, który w kilku zdaniach przypomniał historię odzyskania przez Polskę niepodległości. Mówił również o wolności, którą tak trudno było odzyskać i którą należy bardzo starannie pielęgnować. Kończąc swe wystąpienie burmistrz powiedział: "Dzisiaj powinniśmy zadać sobie pytanie, czy tak ciężko zdobytą niepodległość potrafimy należycie wykorzystać?" Po wystąpieniu burmistrza wspólnie odśpiewano Rotę, a następnie młodzież zaprezentowała okolicznościowy program pt. "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna". Był to piękny wieczór poezji i pieśni patriotycznej. Doskonale dobrane wiersze i pieśni, wycisnęły niejedną łzę w oczach słuchaczy. Gimnazjaliści przygotowani przez Elizę Rychlewską, Jolantę Łukaszewską, Małgorzatę Zajdę, Annę Jahnz i Ryszarda Woźniakowskiego w profesjonalny sposób zaprezentowali widowisko, które jak się okazało wcale nie musi być nudne i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników wieczornicy.
Marek Ambicki, Paweł Zajda

 

 

LISTA ZWYCIĘZCÓW - MIEJSCA WEDŁUG KOLEJNOŚCI

XIV BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI 08.11.2012

 

 KAT. A"" SZKOŁA PODSTAWOWA KLASA 4
1. Aleksandra Piotrowska - SP Czarnków1. Lucjan Staręga - SP Jędrzejewo
 2. Zofia Pałka - SP Czarnków 2. Radosław Lala - SP Krzyż Wlkp.
 3.Aleksandra Pepke - SP Czarnków 3. Marcin Piochacz
 4. Jagoda Plonka - SP Krzyż Wlkp.  4.Radosław Ostrowski - SP Czarnków
 5. Alicja Frahn - SP Czarnków 5. Maksymilian Kwiatkowski - SP Czarnków
 6. Oliwia Dykaw - SP Czarnków 6. Dawid Bolczyk - SP Chełst
 7. Katarzyna Łodyko - SP Czarnków 7. Patryk Kozicki - SP Chełst
 8. Magdalena Geremek - SP Czarnków 8. Krystian Kluczka - SP Czarnków
 9.  Jagoda Torzewska - SP Czarnków 9. Kamil Daniuk - SP Krzyż Wlkp.
 10. Jagoda Sówka - SP Czarnków 10. Mikołaj Kowalski - SP Czarnków
 11. Roksana Wilk - SP Czarnków 11. Dominik Hajman - SP Jędrzejewo
 12. Amanda Kłeczek - SP Czarnków 12. Patryk Kierstan - SP Czarnków
 13.Marta Grzegorek - SP Czarnków 13.Jarosław Maćkowiak - SP Czarnków
 14.Gabrysia Sikora - SP Czarnków 14.Dominik Kasperkowiak - SP Czarnków
 15. Kathryn Maria Kierepka - SP Czarnków 15. Adam Sulikowski - SP Czarnków
 16. Kinga Borowiak - SP Czarnków 16. Szymon Łusiewicz - SP Jędrzejewo
 17. Andzelika Chudzińska - SP Czarnków 17. Bartosz Mleczko - SP Czarnków
 18. Agata Szwed - SP Czarnków 18. Michał Michalski - SP Czarnków
 19. Kamila Madajczak - SP Czarnków 19. Michał Gorajski - SP Czarnków
 20. Weronika Filoda - SP Czarnków 20. Kamil Chaiński - SP Jędrzejewo
 21. Halszka Koscielska - SP Czarnków 21. Patryk Kałużny - SP Jędrzejewo
 22. Agata Szlemp - SP Czarnków 22.Mikołaj Jessa - SP Czarnków
 23. Zuzanna Majewska - SP Czarnków 23. Wojciech Zalewski - SP Czarnków
 24. Agata Andrzejewska - SP Czarnków 24.Tymoteusz Michałkiewicz - SP Czarnków
 25. Weronika Budner - SP Czarnków 25. Filip Kurpiel - SP Czarnków
  26. Jan Baryczkowski - SP Czarnków
  27.Czarek Sikora - SP Czarnków
  28. Michał Nowak - SP Czarnków
  29. Mateusz Bolczyk - SP Czarnków
  30. Jakub Hacherski - SP Czarnków
  31. Paweł Gorajski - SP Czarnków
  32. Piotr Kopacz - SP Czarnków
  33. Jakub Niżyński - SP Czarnków
  34. Mateusz Przyłucki - SP Jędrzejewo
  35. Mikołaj Geremek - SP Czarnków
  36. Radosław Maciejewski - SP Czarnków
  
KAT. "B" SZKOŁA PODSTAWOWA KLASA 5
1. Weronika Balamut - SP Krzyż Wlkp. 1. Jakub Urban - SP Jędrzejewo
 2. Paulina Molska - SP Czarnków 2. Kacper Jeleńkowski - SP Krzyż Wlkp.
 3. Martyna Raczewska - SP Czarnków 3. Mateusz Sobczak - SP Krzyż Wlkp.
 4. Weronika Zenkowska - SP Krzyż Wlkp.
 4. Adam Roszyk - SP Jędrzejewo
 5. Anna Skowron - SP Czarnków 5. Sebastian Tecław - SP Krzyż Wlkp.
 6. Jowita Kaźmierek - SP Jędrzejewo 6. Wojciech Kapusta - SP Krzyż Wlkp.
 7. Patrycja Dylawerska 7. Filip Bakowski - SP Jędrzejewo
 8. Gabrysia Zajda - SP Czarnków 8. Eryk Januchowski - - SP Czarnków
 9. Zuzanna Urban - SP Czarnków 9. Arkadiusz Naskręt - SP Czarnków
 10. Eryka Pilarczyk - SP Czarnków 10. Adam Ćwieczrowski - SP Czarnków
 11.Dominika Olejnicka - SP Czarnków 11.Tobiasz Sotek - SP Jędrzejewo
 12. Jagoda Grzech - SP Czarnków 12. Bartosz Okruch - SP Czarnków
 13.Julia Seniuk - SP Czarnków 13. Mikołaj Ostromecki - SP Jędrzejewo
 14. Marta Mikołajewska - SP Jędrzejewo 14. Tobiasz Szymczak - SP Czarnków
 15. Wiktoria Świętek 15. Dawid Schroers - SP Jędrzejewo
 16. Martyna Modrzyńska - SP Czarnków 16. Jakub Koll....?
 17. Joanna Łodyko - SP Czarnków 17. Michał Jessa - SP Czarnków
 18.Patrycja Kasprzak - SP Czarnków 18. Klaudiusz Jessa - SP Czarnków
  19. Jakub Grabowski - SP Czarnków
  20. Jacek Kita - SP Czarnków
  21. Dawid Pricke - SP Czarnków
  22. Bartosz Matuszczak - SP Czarnków
  23. Julian Staręga - SP Jędrzejewo
  24. Gracjan Głowacki - SP Czarnków
  25. Patryk Pawlak - SP Czarnków
  26. Jakub Wieczorek - SP Jędrzejewo
  27. Sebastian Michalski - SP Czarnków
  28. Michał Masłek - SP Czarnków
  29. Szymon Barcikowski - SP Czarnków
  29. Szymon Barcikowski - SP Czarnków
  
 KAT. "C" SZKOŁA PODSTAWOWA KLASA 6
 1.  Dominika Tarent - SP Krzyż Wlkp. 1. Łukasz Hajman - SP Jędrzejewo
 2. Zuzanna Sawicka
 2.Sebastian Kozielski - SP Połajewo
 3. Anita Rembarz - SP Krzyż Wlkp. 3. Jakub Romanowski - SP Czarnków
 4. Rozalia Albin - SP Czarnków 4.Kamil Talatyński - SP Krzyż Wlkp.
 5. Wiktoria Radziuk - SP Jędrzejewo  5. Arkadiusz Stróżyna  - SP Krzyż Wlkp.
 6. Weronika Tykfer - SP Czarnków 6. Oskar Pszeniczny - SP Czarnków
 7. Patrycja Piątek 7. Mateusz Krzyżanowski - SP Połajewo
 8. Natalia Sajczyk - SP Jędrzejewo 8. Marcin Draczan - SP Jędrzejewo
 9. Klaudia Amielko - SP Jędrzejewo 9.Bartosz Biliński - SP Krzyż Wlkp.
 10. Weronika Szlaga - SP Jędrzejewo 10. Adrian Jessa
 11.Izabela Witek - SP Jędrzejewo 11.Dawid Jankun - SP Czarnków
 12. Zuzanna Rajska - SP Jędrzejewo

 12. Hubert Godawa - SP Czarnków

 13. Ilona Trafas - SP Czarnków 13. Eryk Wylegała - SP Jędrzejewo
 14. Natalia Szynter - SP Jędrzejewo 14.Jacek Drab - SP Czarnków
 15. Agnieszka Cybulska - SP Czarnków 15. Gracjan Erdmann - SP Połajewo
 16. Maria Mrówka - SP Czarnków 16. Przemysław Kledzik - SP Czarnków
 17. Aleksandra Jerzyk - SP Czarnków 17. Cezary Krzyżaniak - SP Czarnków
 18. Karolina Jessa - SP Czarnków 18.Bartosz Szymański
 19.Alicja Sobczak - SP Czarnków  19. Mieszko Czarnecki - SP Czarnków
 20. Maria Leszczyńska - SP Czarnków 20.Adrian Opała - SP Czarnków
 21.Wiktoria Szwed - SP Czarnków 21. Filip Kurianowicz - SP Jędrzejewo
 22. Agata Szpotek - SP Czarnków 22. Filip Czajko - SP Jędrzejewo
 23.Dominika Stróżyńska - SP Czarnków 23. Dawid Praszczak - SP Połajewo
 24. Agata Mystek - SP Czarnków 24. Mikołaj Magdziarz - SP Czarnków
  25.Paulina Boguszewska- SP Czarnków 25. Hubert Naplocha - SP Czarnków
 26.Zofia Maszewska - SP Czarnków 26. Maksymilian Tomaszewski - SP Czarnków
 27. Weronika Bukowska - SP Czarnków 27. Krzysztof Stróżyński
  28. Aleksandra Kaźmierczak - SP Czarnków   28 Jakub Dymek  - SP Czarnków
  
 KAT. "D" GIMNAZJUM KLASA I
 1. Anna Meszyńska - PG Ujście
 1. Andrzej Stranc - PG Jędrzejewo
 2. Jagoda Bones - PG Ujście
 2. Maksymilian Kluza - PG Czarnków
 3. Izabela Dziabas - PG Lubasz
 3. Jeremi Wierbil - PG Jędrzejewo
 4.Anna Jankowska - PG Czarnków
 4. Patryk Rosentreter - PG Lubasz
 5. Marta Nyka - PG Lubasz
 5. Wojciech Michalak - PG Lubasz
 6. Alicja Magdziarz - PG Lubasz  6. Kacper Skrzypczak - PG Czarnków
  7. Dominik Mieliczuk - PG Czarnków
  8. Dawid Kubiś - PG Czarnków
  9. Filip Stróżyna - PG Czarnków
  10. Paweł Roman Bednarek - PG Czarnków
  11. Patryk Pertek - PG Czarnków
  
  KAT. "E" GIMNAZJUM KLASA II
 1. Weronika Grzech - PG Jędrzejewo  1. Jakub Klęsk - PG Ujście
 2. Marianna Kupsik - PG Jędrzejewo
 2. Patryk Gradowski - PG Ujście
 3. Daria Bąk - PG Ujście
 3. Jakub Pawłowski - PG Jędrzejewo
 4.Natalia Kuhn - PG Lubasz
 4. Gracjan Dymek - PG Lubasz
 5. Sandra Nowak - PG Czarnków
 5. Kamil Rajski - PG Jędrzejewo
 6. Sara Pszeniczna - PG Czarnków
 6. Jacek Zieliński - Czarnków
 7. Aleksandra Czerwińska - PG Czarnków
 7. Miłosz Filipiak - PG Ujście
 8. Natalia Kotowska - PG Czarnków  8. Patryk Krotecki - PG Czarnków
 9. Karolina Kasienczar - PG Czarnków
 9. Marek Trafas - PG Czarnków
 10. Agnieszka Czarnecka - SP Czarnków
 10. Maciej Kaczmarek - PG Czarnków
 11. Patrycja Tuszyńska - PG Czarnków
 11. Daniel Nowak - PG Czarnków
 12. Patrycja Molska - PG Czarnków
 12. Hubert Cejba - PG Jędrzejewo
 13. Amanda Kita - PG Czarnków
 13. Bartosz Nawrot - PG Czarnków
 14. Agata Góral - PG Czarnków
 14. Sławomir Suchorab - PG Czarnków
  15. Marcin Grębka - PG Czarnków
  16. Mikołaj Rychlik - PG Czarnków
  17. Maciej Janc - PG Czarnków
  18. Szymon Panek - PG Czarnków
  19. Tomasz Kledzik - PG Czarnków
 

 20. Patryk Pertek - PG Czarnków

  21. Szymon Stróżyna - PG Lubasz
  
   KAT. "F" GIMNAZJUM KLASA III
 1. Agnieszka Kossakowska
 1. Michał Kamiński - PG Ujście
 2. Anna Chorążewska
 2. Paweł Szuta - PG Czarnków
 3. Marta Geremek
 3. Marek Roszyk - PG Jędrzejewo
 4. Angelika Stranc - PG Jędrzejewo
 4. Kamil Grzech - PG Jędrzejewo
 5. Klaudia Przywara - PG Lubasz
 5. Grzegorz Filoda - SP Lubasz
 6. Patrycja Trzeźwińska - PG Jędrzejewo
 6. Miłosz Kaźmierek - PG Jędrzejewo
 7. Maria Strawa
 7. Patryk Siwiński - PG Czarnków
 8. Kinga Kita - PG Czarnków
 8. Dominik Kościuk - PG Jędrzejewo
 9. Magdalena Kolasa - PG Czarnków
 9. Szymon Tafiłkowski - PG Czarnków
 10. Agnieszka Nowakowska - PG Czarnków
 11. Dorian Sibera - PG Jędrzejewo
 11. Klaudia Kubiś - PG Czarnków
 12. Dominik Sawicki - PG Jędrzejewo
  13. Jacek Zieliński - Czarnków
  
 KAT. "G" SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE KLASY I - II
 1. Roksana Pupel - ZSP Drezdenkao
 1. Kamil Linka - ZSP Piła
 2. Malwina Dymek - ZSP Drezdenko
 2. Artur Stochaj - LO Czarnków
 3. Katarzyna Macyszyn - LO Piła
 3. Rafał Matelski - LO Czarnków
 4. Kinga Ciba - Edukacja Lubasz
 4. Michał Sikora - ZSP Drezdenko
 5. Sandra Grzegorek - PG Czarnków
 6. Kamil Gacek - ZSP Czarnków
 6. Aleksandra Kubiś - LO Czarnków
 7. Ronald Noawk - Edukacja Lubasz
 7. Martyna Świderska - Edukacja Lubasz
 8. Tobiasz Kwiatkowski - ZSP Czarnków
 8. Brygida Bukowska - ZSP Czarnków
 9. Dawid Szmyt - ZSL Goraj
 9. Marta Kałka - ZSP Czarnków
 10. Mikołaj Kurzawski - ZSP Czarnków
 10. Emilia Kalina - ZSP Czarnków
 11. Damian Zimbicki - PZS Czarnków
 11. Ewelina Olszewska - ZSP Czarnków
 12. Mateusz Borkowski - ZSL Goraj
 12. Marzena Podkońska - ZSP Czarnków
 13. Tomas Wypych - ZS Krzyz Wlkp.
 13. Joanna Kalupa - Edukacja Lubasz
 14. Waldemar Gawrych - ZSP Czarnków
 14. Marta Krasnowska - ZS Krzyż Wlkp.
 15. Arkadiusz Grzegorek - PZS Czarnków
 15. Sabina Czajka - PZS Czarnków
 16. Tomasz Kabat - PZS Czarnków
 16.  Patrycja Momot - PZS  Czarnków
 17. Marcin Adamkiewicz - PZS Czarnków
 17. Ewelina Kabat - PZS Czarnków

 18. Przemysław Fręśko - PZS Czarnków

 18. Wiktoria Szczodra - PZS Czarnków
 19. Dominik Dobrzyński - PZS Czarnków
 19. Wiktoria Stańczyc - PZS Czarnków
 20. Łukasz Kowalewski - PZS Czarnków
 20. Katarzyna Nowak - ZSL Goraj
 21. Daniel Ratajczak - PZS Czarnków
 21. Katarzyna Poślednik - PZS Czarnków
 
 22. Kamila Świerczyńska - PZS Czarnków 
 23. Patrycja Staszewska
 
 24. Maria Zarzycka - LO Czarnków
 
 25. Izabela Piechocka - ZS Krzyż Wlkp.
 
 26. Wiktoria Szymczak - ZSP Czarnków  
  
  KAT. "H" SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE KLASY III - IV
 1. Marika Pawłowska - Piła  1. Patryk Piotrowicz - Piła
 2. Karolina Nowak
 2. Szymon Belgrau - LO Międzyrzecze
 3. Nanette Popp - ZS Krzyż Wlkp.
 3. Mateusz Rodewald - KUA ZSP Poznań
 4. Agnieszka Piertrowiak - ZS Czarnków
 4. Daniel Stocki - Piła
 5. Alicja Roszyk - ZSP Czarnków
 5. Ireneusz Piekutowski - ZS Krzyż Wlkp.
 6. Weronika Wasińska - Edukacja Lubasz
 6. Krzysztof Pawłowski - PZS Czarnków
 7. Katarzyna Jagła - ZSP Czarnków  7. Jakub Mielcarek - ZSP Czarnków
  8. Bartosz Woźniak - PZS Czarnków
  9. Wojciech Wypchło - PZL Czarnków
  10. Mateusz Stochaj - PZS Czarnków
  11.Mateusz Załęski - PZS Czarnków
  12. Paweł Pertek - PZS Czarnków
  13. Norbert Praszczak - ZSP Czarnków
  14. Tomasz Lewandowski - Edukacja Lubasz
  
   KAT. "I"  ROCZNIK 1972...1992
  1. Sergii Rybak Kalisz Finish/Ukraina
  2. Bartosz Kowalczyk - Piła
  3. Piotr Dziuba - Okonek
  4. Jakub Furman - Piła
  5. Krzysztof Runowski - Czarnków
  6. Karol Helak - Krzyż Wlkp.
  7. Sebastian Pisowodzki - Wieleń
  8. Damian Filoda - Ryczywół
  9. Daniel Stocki - Piła
  10. Bartosz Niezborała - Kawczyn
  
 KAT. "J"  ROCZNIK 1952...1971
 1.Halina Okońska - Krzyż Wlkp.
1. Witold Marciniak - Poznań
  2. Janusz Dubiel - Krzyż Wlkp.
  3. Mariusz Kamiński - Ujście
  4.Romuald Hudziński - Wieleń Muszkiet
  5. Bolesław Chwarścianek - LZS Czarnków 
  6. Adam Musiał - Krzyż Wlkp.
  
  KAT. "W"  ROCZNIK 1951 i starsi
  1. Stefan Dobak - KB Szamotuły
  2. Aleksy Łopiński - 4 RUN TEAM Piła
  3. Józef Wrona - Wieleń
  4. Henryk Dittfeld - Wieleń
  
  
 
 
 
 
 GALERIA  - "NADNOTECKIE ECHA"
 GALERIA 0SiR
GALERIA + ARTYKUŁ STAROSTWO POWIATOWE CZARNKÓW
 
 
 
 
 

 

   

 
II przetarg sprzedaż samochodu VW Transporter
Wpisał: Małgorzata Chęś   
31.10.2012.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 36
© 2022 OSiR Czarnków
osir@czarnkow.pl

Copyright © Maciej Janyska - Strony internetowe PiÂła, CzarnkĂłw, Trzcianka. Wszystkie prawa zastrzeÂżone.