Życzenia
Wpisał: Administrator   
20.12.2013.
Image
Czytaj całość…
 
Składy i zdjęcia drużyn halowej ligi piłki nożnej
Wpisał: Małgorzata Chęś   
09.12.2013.

I liga

Image

GTW CISZKOWO

 (Tomasz Najder, Tomasz Wika, Mateusz Hempe, Amadeusz Gładkowski, Michał Fąferek, Mateusz Jahns, Kamil Najder, Juliusz Piątek, Marcin Rzysko,  Przemysław Roślik, Tomasz Gauza, Sebastian Nowak,Rafał Włodarczyk, Maciej Rzysko, Patryk Banachowicz, Bernard Ziółkowski, Szymon Stromczyński)

Image

DANONKI MIKOŁAJEWO

(Damian Talaga, Paweł Talaga, Radosław Talaga,Mateusz Bielawski, Patryk Bąk, Mateusz Naplocha, Jakub Naplocha, Bartosz Papaj, Adam Śniegowski, Filip Laskowski, Łukasz Graś, Tomasz Lewandowski, Błażej Osiński, Dawid Vowie)

Image

RZSW ŚMIESZKOWO

(Krzysztof Marcinkowski, Bartosz Marcinkowski, Jędrzej Siemieniewski, Roman Siemieniewski, Mikołaj Rybarczyk, Maciej Dymek, Artur Grabarz, Damian Dolny, Wojciech Wypusz, Tomasz Mrozik, Gabryiel Kulacha, Robert Grzymski,Krzysztof Mrozek, Robert Solarek, Karol Ostromecki)

Image

ACUS

(Paweł Jagła,Artur Budziński, Mariusz Kina, Jakub Siemieniewski, Łukasz Dziaduch, Tomasz Smoczyyk, Marcin Jany, Adam Drozdowicz, Michał Olechowicz, Marek Cyganek, Sebastian Dłużak, Krzysztof Frąckowiak, Daniel Papaj, Bartosz Bąbelczyk, Paweł Czarnecki,Krzysztof Patalas, Paweł Drozdowicz, Grzegorz Chachuj)

Image

KANONIERZY

(Grzegorz Grot, Dawid Blaszke, Jacek Grot, łukasz Mendyk, Mariusz Urban, Mateusz Prymas, Artur Pawlak, Paweł Bednarek, Patryk Pankowski, Adrian Brygarczyk, Radosław Gawrych, Hubert Rembacz, Fabian Orłowski)

Image

VOX TEAM

(Tomasz Helak, Ryszard Pilawski, Rafał Kubiak, Sebastian Szydlik, Jacek Priske, Damian Puszczewicz, Jakub Artymowicz, Radosław Michalak, Kamil Zieliński, Roman G., Marcin Włodarek, Maciej Jeruzelski)

Image

ELEWACJA

(Michał Grien, Dawid Sołtysiak, Bartosz Nowak, Przemysław Hyłek, Dominik P., Filip Sowiński, Karol Koplin, Marcin Chmielewski, Hubert Braciszewski)

Image

MIASTO CZARNKÓW

(Marek Koczorowski, Wojciech Koczorowski, Damian Poznań, Damian Kamiński, Robert Sołowiej, Jakub Kurkiewicz, Patryk Dziabas, Maciej Orłowski, Łukasz Ozorkiewicz, Radosław Semperski, Marcin Skierski, Paweł Faferek, Marcin Frąckowiak, Robert Piekarski, Maciej Grencel, Marcin Waśko, Grzegorz Panek, Marek Jarosz, Łukasz Broda)

Image 

GRYF ZOFIOWO

( Paweł Mąka, Kamil Wojciechowski, Artur Wit, Łukasz Szadzik, Adrian Jans, Mikołaj Jans, Mariusz Sawicki, Fabian Sawicki, Krystian Sawicki, Cezary Golik, Koścink, Adam Baran, Fabian Pawłowski)

II liga

Image

OLIMPIC HUTA

(Kamil Kwiatkowski, Marcin Kwiatkowski, Patryk Połczyński, Patryk Włodarek, Radosław Furman, Wojciech Bogala, Maciej Wojewoda, Bartosz Krajniak, Grzegorz Bogala, Łukasz Okruch, Kamil Krygowski) 

Image

 CZARODZIEJE

(Wojciech Jagiełka,Dominik Koplin, Maciej Smoczyk, Mikołaj Romanowski, Maciej Kieruj, Paweł Szuta, Roman Hoszek, Karol Borowiak, Szymon Pajączkowski, Paweł Rzeszowski, Maciej Fryś, Maciej Jaskólski) 

Image

KOMAT

(Dominik Gałązka, Hubert Oborski, Dawid Blaszke, Norbert Kamiński, Błażej Terlecki, Grzegorz Rzysko, Dorian  Jarosz, Pawel Griszok, Arkadiusz Terlecki, Miłosz Terlecki, Mirosław Fąferek, Damian Rzysko, Maciej Budaj, Patryk Cichowicz, Oskar Kamiński, Dawid Przybył, Marcin Robak, Krzysztof Zieliński, Tomasz Banaś, Wojciech Bałęczny)

Image

GĘBICE

(Wojciech Maszewski, Grzegorz Maszewski, Jakub Pasz, Marek Hundt, Tomasz Palak, Adrian Boguszewski, Dawid Kępczyński, Marcin Fręśko, Bartłomiej Fręśko, Sebastian Radecki, Andrzej Hundt)

Image

BLUEBOX

(Arkadiusz Bielawski, Przemysław Czajkowski, Piotr Turowski, Bartosz Wołoszczuk, Sławomir Krukowski, Norbert Koza, Piotr Krystek, Jakub Dziubakiewicz, Jacek Polcyn, Mateusz Kozłowski, Bartosz Grencel, Patryk Siwiński, Mikołaj Kalinowski, Michał Kolasa, Kamil Woltmann)

Image

OSP LUBASZ

(Mateusz Nadolny, Adam Śmigiel, Maciej Jahns, Michał Grupiński, Michał Nadolny, Michał Stelmaszyk, Łukasz Przybysz, Daniel Łusiewicz, Łukasz Wasko, Szymon Wachowiak, Łukasz Perz, Damian Piątek,Mateusz Kaźmierczak, Przemysław Cyrulik)

Image

TARTAK STOLARNIA DEREK

(Szymon Górzny, Karol Siodła, Adrian Lisiecki, Łukasz Ewald, Radosław Koza, Bartosz Gidzewicz, Błażej Betański, Paweł Pilarski, Tomasz Broda, Robert Rehbein, Łukasz Wylegala, Damian Cichorek , Adam Kowalski) 

Image

VOX TEAM II

(Szymon Just, Jerzy Szydlik, Piotr Szudlarek, Adam Urban, Ireneusz Dassuj, Paweł Dabrowski, Adam Kurowski, Piotr Nowak, Paweł Rzysko, Bartosz Szczęsny, Tomasz Kubiak, Damian Danielczak, Robert Ignasiński)

Image

LEŚNI MARUNOWO 

(Daniel Rehbein, Mariusz Donizak, Robert Donizak, Rafał Donizak, Krzysztof Donizak, Łukasz Kijek, Przemysław Pierko, Tomasz Sikora, Artur G., Grzegorz Wylegała, Jakub Mazur, Andrzej Mac, Mariusz Mac, Szymon Mac, Dominik Szurba, Jakub Palczak)

 Image

ZENEX LUBASZ

(Łukasz Juszczęć, Bartosz Wika, Patryk Frąckowiak, Arkadiusz Jaśkowiak, Michał Stawujak, Artur Mula, Mateusz Stawujak, Jarosław Juszczęć, Tomasz Filoda, Dawid Czarnecki, Daniel Bielas, Tomasz Błażyński, Krzysztof Dymek, Jakub Bednarek)

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

 
Orlik przerwa zimowa
Wpisał: Małgorzata Chęś   
28.11.2013.

 UWAGA!!!

Z UWAGI NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

OD DNIA 01 GRUDNIA 2013 DO DNIA 03 MARCA 2014

ORLIK NIECZYNNY

W PRZYPADKACH AWARYJNYCH PROSZĘ DZWONIĆ:

               067/255-26-95
 
Halowa Liga Piłki Nożnej sezon 2013/2014 - tabele
Wpisał: Małgorzata Chęś   
21.11.2013.
 
Komunikaty
Wpisał: Administrator   
21.11.2013.
Image
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 38
© 2019 OSiR Czarnków
osir@czarnkow.pl

Copyright © Maciej Janyska - Strony internetowe PiÂła, CzarnkĂłw, Trzcianka. Wszystkie prawa zastrzeÂżone.