Strona główna arrow Aktualności arrow Odszedł od nas PRZYJACIEL...
Odszedł od nas PRZYJACIEL...
Wpisał: Małgorzata Chęś   
29.04.2020.

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Tadeusza Rybarczyka wieloletniego pracownika OSiR Czarnków pełniącego obowiązki Bosmana Przystani Marina, naszego przyjaciela, kolegę, wodniaka.

Przed laty zanim powstała Marina pracował w stoczni w Czarnkowie, która została poddana procesowi likwidacji. Los tak pokierował jego życiem, że stary stoczniowiec znalazł się po raz kolejny na terenie stoczni jednak pod nową banderą – nowej powstałej Przystani Marina.

Bosman Tadeusz był człowiekiem o wielkim sercu szczerze oddanym pracy. Nigdy nie narzekał do wszystkiego podchodził z uśmiechem i pozytywną energią. Zarażał optymizmem i zapałem do pracy. Nigdy z jego ust nie padały roszczeniowe słowa. Nigdy nie pytał co świat czy ktokolwiek zrobił dla niego, natomiast zawsze zastanawiał się i pytał, co on sam może zrobić dla nas, dla otoczenia. Do końca swych chwil taki był.

W jego obecności czuliśmy się bezpieczni. Z żoną Gienią stworzył dom pełen miłości, szacunku, czułości i bezpieczeństwa. Dla nie jednego z nas była to rodzina idealna – wzór godny do naśladowania. Traktował Nas jak rodzinę i pozwolił być jego częścią. Tym bardziej jest nam ciężko go pożegnać, bo nigdy nie ma dobrego momentu na pożegnanie bliskich, ale zawsze jest dobry czas, żeby otulić ich myślami… Kochany Tadeuszu do zobaczenia.

„Rodzina” OSiR

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 OSiR Czarnków
osir@czarnkow.pl

Copyright © Maciej Janyska - Strony internetowe PiÂła, CzarnkĂłw, Trzcianka. Wszystkie prawa zastrzeÂżone.