Strona główna arrow Aktualności arrow Przystań Marina - zasady korzystania
Przystań Marina - zasady korzystania
Wpisał: Małgorzata Chęś   
16.06.2020.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czarnkowie

INFORMUJE

że obiekt Przystań MARINA ul. Rybaki 30

będzie czynny

od 20 czerwca 2020

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W MARINIE CZARNKÓW

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA

1.    Osoby korzystające z obiektu Mariny lub sprzętu sportowego są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt.  Korzystając z infrastruktury Mariny należy zachować dystans społeczny wynoszący minimalnie 2 m.

2.    Powyższe nie dotyczy osób na stałe ze sobą zamieszkujących.

3.    W pomieszczeniach należy nosić maseczki zakrywające usta i nos.

4.    Przed i po skorzystaniu z wszelkich urządzeń i sprzętów należy dezynfekować ręce przy użyciu ustawionych pojemników.

5.     Korzystając ze sprzętu pływającego należy kierować się zasadą doboru osób, które stale ze sobą zamieszkują. Jeśli to niemożliwe wówczas unikać przebywania naprzeciw siebie.

6.    Sprzęt wypożyczalni będzie dezynfekowany przez obsługę po zakończonym rejsie.

7.    Do odwołania obowiązuje całkowity zakaz wstępu do KAPITANATU. Wszelkie formalności związane z pobytem, wypożyczeniem sprzętu itp. załatwiane będą przy wejściu do KAPITANATU. Obsługę i klienta obowiązuje stosowanie maski/przyłbicy na czas załatwiania formalności.

8.    Transakcje płatnicze należy w miarę możliwości załatwiać przy pomocy kart płatniczych.

9.    Zapobiegając rozprzestrzenianiu się koronawirusa stosuje się Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii na podstawie art. 46a     i art. 46b pkt 1–6  i 8–12 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz. 1239, z późn. zm) oraz w związku z obowiązującym europejskim rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych – RODO, Administrator Danych zbiera dane osób korzystających z MARINY w Czarnkowie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa osób fizycznych. Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze OSiR.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 OSiR Czarnków
osir@czarnkow.pl

Copyright © Maciej Janyska - Strony internetowe PiÂła, CzarnkĂłw, Trzcianka. Wszystkie prawa zastrzeÂżone.