Strona główna arrow Aktualności arrow Halowa liga pilki nożnej tabele z wynikami
Halowa liga pilki nożnej tabele z wynikami
Wpisał: Administrator   
29.11.2012.

Sezon halowych rozgrywek rozpoczęty.

Z dniem 24 listopada br. ruszyła „Liga halowej piłki nożnej” organizowanej przez Czarnkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.   Sezon 2012/2013 rozpoczęło  dziewiętnaście drużyn, już drugi rok drużyny grają z podziałem na dwie ligi. I tak w skład pierwszej ligi wchodzą drużyny które są z nami od samego początku rozgrywek i zawsze znajdowały się na najwyższym miejscu w tabeli i takie które ciężką pracą ostatniego sezonu uplasowały sobie miejsce w tej  lidze: RZSW Śmieszkowo,  Vox Team, Straż Pożarna,  Miasto Czarnków, Elewacja, R-Team AKC Klimatyzacje, Kanonierzy, Interak,  Acus, Poła Prowincja.  II liga to również spora część drużyn które są z nami nierozłącznie każdego sezonu,  inne po krótkiej przerwie a jeszcze inne rozpoczynają swój „debiut”: Komat, Gryf Zofiowo, Leśni i Marunowo, Mac Kam Gębice, Olimpic Huta,  Danonki,  Błękitni Kużnica Czarnkowska, GTW Ciszkowo, Zenex Lubasz.  Zespoły spotykają się prawie w każdy weekend na hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie,  rozgrywają  prawdziwie „waleczne mecze” ponieważ doskonale wiedzą że najsłabsze dwa zespoły z I ligi spadną do II ligi, a najlepsze dwa z II ligi awansują do I ligi. Drużyny grają systemem każdy z każdym, co daje nam w sumie możliwość rozegrania 162 meczy w pierwszym etapie plus rewanż.  Zatem wszystkich miłośników halowych zmagań piłki nożnej zapraszamy do czynnego udziału i kibicowaniu wybrańcom.

Wyniki każdego spotkania oraz aktualne tabele zajmowanych miejsc znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.osir.czarnkow.pl. oraz na portalu strony internetowej PCT 24 pod adresem  www.PCT24.pl.  A pod koniec każdego miesiąc będziemy Wam przedstawiać na łamach gazety aktualne tabele z podsumowaniem zdobytych punktów, ilości rozegranych meczy, bramek straconych - zdobytych, bilansem oraz zajmowanym miejscem.

Image
 
 

„Rewolucja w pierwszej lidze"

Z dniem 5 grudnia br. w rozgrywkach piłki nożnej organizowanej przez Czarnkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji nastąpiła istna rewolucja, bowiem drużyna z I-wszej ligi "Poła Prowincja" wycofała się z rozgrywek. Powód – drużyna ta rozgrywa rozgrywki na dwóch innych halach i terminy zawodów pokrywają się z naszymi terminami. W związku z tym, drużyny które rozegrały mecze z tą drużyną zostaną anulowane. Mało tego gdy emocje już opadły to  w dniu 10 grudnia kolejna drużyna „R-Team AKC Klimatyzacje” zrezygnowała z rozgrywek, powód – brak uczestników.  Po dokładnym przeliczeniu ilości rozegranych spotkań przez tą drużynę wraz z rundą rewanżową anulujemy również te wyniki. 

 


Image
Image
AKTUALNA TABELA PO KOREKCIE (BEZ DRUŻYN POŁA PROWINCJA I R-TEAM AKC KLIMATYZACJE)
 
 Piłka nadal w grze...

Rozgrywki halowej ligi piłki nożnej organizowanej przez Czarnkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji małymi krokami zbliżają  się końca.  Bowiem finał halowych zmagań przewidziany jest na dzień 3 lutego br. Do  finału drużyny muszą rozegrać  tylko 34 mecze, które zaplanowano na kolejne dni 26 i 27 stycznia oraz 2 i 3 lutego br. Dokładny harmonogram poszczególnych spotkań I i II ligi dostępny jest na stronie OSiR. Tymczasem w dniu 20 stycznia  rozegrano siedem kolejnych spotkań pierwszej ligi.  I choć nadal piłka znajduje się w grze i nic tak do końca nie jest wiadome  to zdecydowanie po raz kolejny drużyna RZSW Śmieszkowo znajduje się na czele pierwszej ligi.  Pozostałe drużyny również dzielnie walczą o punkty aby utrzymać się na jak najlepszej pozycji w tabeli. Ostatni miesiąc w pierwszej lidze przyniósł drużynom sporo niespodzianek, bowiem po dokładnym przeliczeniu wszystkich spotkań  potwierdzamy, że ostatecznie wycofane zostały wszystkie wyniki meczy rozegranych z drużynami Poła Prowincja i R-Team AKC Klimatyzacje które wycofały się z rozgrywek.

Image 

W dniu 29 stycznia br. zostały naniesione poprawki w wynikach spotkań: 1)zmieniono wynik meczu  w rundzie rewanżowej Olimpic Huta - Błękitni Kuźnica Czarnkowska na  3 - 2; 2)oraz korekcie uległ wynik z dnia 20 stycznia (I liga) Straż Pożarna - Miasto Czarnków (5-0w) walkower dla drużyny Miasta Czarnków, ponieważ w meczu grał zawodnik który został ukarany wcześniej na 4 mecze, a także w dniu 27 stycznia drużyna Miasta Czarnków otrzymała walkower  w meczu z drużyną Acus, ponieważ w tym meczu zagrał zawodnik z innej drużyny (Poła Prowincja).

Image 

ostateczna tabela końcowa

Image 

 
 
 
 
 
PCT24PL
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 OSiR Czarnków
osir@czarnkow.pl

Copyright © Maciej Janyska - Strony internetowe PiÂła, CzarnkĂłw, Trzcianka. Wszystkie prawa zastrzeÂżone.