Strona główna arrow Siłownia zewnętrzna
Siłownia zewnętrzna
Wpisał: Administrator   
12.03.2014.

 

obowiązuje od dnia 20 czerwca 2020 do odwołania

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czarnkowie

INFORMUJE

że obiekt Siłownia zewnętrzna przy stadionie - ul. Nowa 8

będzie czynny

od 20 czerwca 2020

 

ZASADY KORZYSTANIA Z SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ

W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA

 

1.    Osoby korzystające z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt.  Podobnie po użyciu każdego zestawu do ćwiczeń. Administrator zapewnia płyn do dezynfekcji na terenie obiektu. 

2.    Ćwicząc należy zachować dystans społeczny wynoszący minimalnie 2 m.

3.    Na terenie obiektu może jednocześnie przebywać maksymalnie 8 osób.

4.    Obiekt siłowni zewnętrznej jest otwarty, bez stałej obsługi, wobec czego odpowiedzialność za przestrzeganie zasad korzystania z obiektu dotyczy bezpośrednio korzystających.


 

SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA W CZARNKOWIE

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do korzystania z nowego obiektu rekreacyjnego, jakim jest zamontowana w marcu w kompleksie stadionu OSiR przy ul. Nowej 8 siłownia zewnętrzna. To kolejna inwestycja miasta w sport masowy. Jest to bardzo nowoczesny kompleks urządzeń „pod chmurką”, składający się z 8 podwójnych zestawów do ćwiczeń, praktycznie więc mamy do dyspozycji 16 stanowisk. Zestawy w zamyśle zostały tak dobrane, by mogły z nich korzystać osoby w każdym wieku.

Urządzenia zostały podzielone w ten sposób, że 4 zestawy są skierowane do osób młodszych a 4 dla starszych. To podział „umowny”, ponieważ każdy może sam zdecydować, na którym urządzeniu zechce trenować! Każde urządzenie ma czytelną, ilustrowaną instrukcję pokazującą krok po kroku, jak ćwiczyć. Dodam, że wstęp i korzystanie z urządzeń są całkowicie bezpłatne. Mamy nadzieję, że siłownia cieszyć się będzie ogromnym powodzeniem, o czym świadczą liczne sugestie od Państwa, dotyczące celowości jej montażu. Wiosna sprzyja tego typu ćwiczeniom! Zapraszam więc do czynnego korzystania z obiektu mając nadzieję, że przy zgodnej z instrukcją eksploatacji posłuży on nam długie lata.

Krzysztof Cimoszko

dyr.OSiR w Czarnkowie

 

Image

Image

Image

Image 

Image 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 

 
© 2022 OSiR Czarnków
osir@czarnkow.pl

Copyright © Maciej Janyska - Strony internetowe PiÂła, CzarnkĂłw, Trzcianka. Wszystkie prawa zastrzeÂżone.