Strona główna arrow Aktualno¶ci arrow Wyniki wiosennych przełajów
Wyniki wiosennych przełajów
Wpisał: Małgorzata Chę¶   
22.03.2019.
 Wyniki wiosennych przełajów według zajętych miejsc:

Chłopcy SP klasa 4 i młodsi rocznik 2008… dystans 600m

1.       Peszko Kacper – SP 2 Czarnków

2.       Perz Jan – SP 2 Czarnków

3.       Kamiński Jacek – SP 1 Czarnków

4.       Bartkowiak Cyprian – SP Młynkowo

5.       Wylegała Igor – SP 1 Czarnków

6.       F±ferek Filip – SP 2 Czarnków

7.       Warnke Dominik – SP 2 Czarnków

8.       Szutkowski Gabriel – SP Jędrzejewo

9.       Paszkiewicz Maciej – SP Jędrzejewo

10.   Kawlewski Mateusz – SP 2 Czarnków

11.   Laskowski Artur – SP Młynkowo

12.   Kulesza Jan – SP1 Czarnków

13.   Wieczorek Dominik – SP Młynkowo

14.   Kulupa Miłosz – SP Młynkowo

15.   Kubiak Brajan – SP 1 Czarnków

16.   Wężyk Patryk – SP 1 Czarnków

17.   Nowakowski Wojciech – SP1 Czarnków

18.   Urban Wojciech – SP 1 Czarnków

19.   Kaczorek Piotr – SP 1 Czarnków

20.   Wa¶ko Natan – SP 2 Czarnków

21.   Nowak Szymon – SP 1 Czarnków

22.   Frę¶ko Piotr – SP 2 Czarnków

23.   Furman Kamil – SP 1 Czarnków

24.   Wojnarowski Adam – SP 2 Czarnków

25.   Jessa Jakub –SP 1 Czarnków

26.   Furier Mikołaj – SP 2 Czarnków

27.   Floerke Sebastian – SP 2 Czarnków

28.   Znajek Kacper – SP 1 Czarnków

29.   Szymczak Krzysztof – SP 1 Czarnków

30.   Grygiel Jan – SP 1 Czarnków

31.   Szuszkowski Damian – SP 2 Czarnków

32.   Magdziarz Bartosz – SP 2 Czarnków

33.   Kina Kamil – SP 2 Czarnków

34.   Michałek Dominik – SP 1 Czarnków

 

Chłopcy SP klasa 5 rocznik 2007 dystans 800m

1.       Kowal Jakub – SP1 Czarnków

2.       Dank Gracjan – SP1 Czarnków

3.       Pompała Paweł– SP 2 Czarnków

4.       Kawa Jakub – SP1 Czarnków

5.       Czajka Filip – SP1 Czarnków

6.       Kapral Jakub – SP Młynkowo

7.       Wi¶niewski Bartosz – SP 2 Czarnków

8.       Kacperski Mikołaj – SP 2 Czarnków

9.       Maciejewski Jan – SP 1 Czarnków

10.   Kulwas Kamil – SP 2 Czarnków

11.   Jarosz Mateusz – SP 1 Czarnków

12.   Jarosz Bartosz – SP 1 Czarnków

13.   Lis Michał – SP 1 Czarnków

14.   Libera Hubert – SP 1 Czarnków

15.   Mazurkiewicz Rafał – SP 1 Czarnków

16.   Jack Maksymilian – SP 1 Czarnków

17.   Jurys Oliwier – SP 1 Czarnków

18.   Gendaszyk Dawid – SP 2 Czarnków

19.   Hyłek Adrian – SP 1 Czarnków

20.   Basta Olek – SP 1 Czarnków

21.   Ratajczyk Kacper – SP 1 Czarnków

22.   Kotowicz Mateusz – SP 1 Czarnków

 

Chłopcy SP klasa 6 rocznik 2006 dystans 800m

1.       Gadziński Jakub – SP 1 Czarnków

2.       Nowak Maksymilian – SP 1 Czarnków

3.       Wiza Tymoteusz – SP 1 Czarnków

4.       Urban Jan – SP 1 Czarnków

5.       Pakulski Igor – SP 1 Czarnków

6.       Grolewski Marceli – SP 1 Czarnków

7.       Ję¶ko Łukasz – SP 1 Czarnków

8.       Garstka Maksymilian – SP 1 Czarnków

 

Chłopcy SP klasa 7 rocznik 2005 dystans 1000m

1.       Malu¶ki Tomasz – SP 1 Czarnków

2.       KaĽmierczak Krzysztof – SP 1 Czarnków

3.       Bilski Dawid – SP 2 Czarnków

4.       Wentland Jakub – SP 1 Czarnków

5.       Bartkowiak Marcel – SP Młynkowo

6.       Małecki Tymoteusz – SP 1 Czarnków

7.       Kordy Jakub – SP 1 Czarnków

8.       Mazurek Jakub – SP 1 Czarnków

9.       Budner Wojciech – SP 1 Czarnków

10.   Hundt Mateusz – SP 2 Czarnków

11.   Sikora Mateusz – SP 2 Czarnków

12.   Cybel Błażej – SP 1 Czarnków

13.   Kowalewski Fabian – SP 2 Czarnków

14.   Mendyk Adrian – SP 1 Czarnków

15.   Sikora Jordan – SP 2 Czarnków

 

Chłopcy SP klasa 8  rocznik 2004 dystans 1000m

1.       Mieloch Kacper – SP1 Czarnków

2.       Sroka Łukasz – SP1 Czarnków

3.       Sakowicz Kacper – SP2 Czarnków

4.       Czaplewski Filip – SP 1 Czarnków

5.       Gawron Michał – SP 2 Czarnków

6.       Seniuk Bartosz – SP 1 Czarnków

7.       Traczyk Stanisław – SP 2 Czarnków

8.       Kunysz Kacper – SP 2 Czarnków

9.       Radecki Eryk – SP2 Czarnków

10.   Sinoradzki Paweł – SP1 Czarnków

11.   Klimko Piotr – SP 2 Czarnków

12.   Helak Aleksander – SP Jędrzejewo

13.   Baryczkowski Kacper – SP 2 Czarnków

14.   Basiak Patryk  - SP1 Czarnków

15.   Rychlik Eryk – SP 2 Czarnków

16.   ¦więtek Jakub – SP2 Czarnków

 

Chłopcy 3 gimnazjum rocznik 2003 dystans 1000m

1.       Frieske Damian – SP Młynkowo

2.       Piontek Radosław – SP 2 Czarnków

3.       Białasik Łukasz – SP Młynkowo

4.       Grunbt Marcin – SP Młynkowo

 

Chłopcy szkoła ¶rednia klasa 1 rocznik 2002 dystans 1200m

1.       Kluczka Krystian – ZSP Czarnków

2.       Rychlewski Piotr – ZSP Czarnków

3.       Magdziarz Maciej – ZSP Czarnków

 

Chłopcy szkoła ¶rednia klasa 2 rocznik 2001 dystans 1200m

1.       Siodła Michał – ZSP Czarnków

2.       Kollmann Jakub – ZSP Czarnków

3.       Szymczak Tobiasz – ZSP Czarnków

4.       Priske Dawid – ZSP Czarnków

 

Chłopcy szkoła ¶rednia klasa 4 rocznik 1999 dystans 1200m

1.       Bogala Marcin – ZSP Czarnków

 

Dziewczęta SP klasa 4 i młodsi rocznik 2008… dystans 600m

1.       Urbanowicz Lena – SP 1 Czarnków

2.       Lasocka Weronika – SP 1 Czarnków

3.       Ratajczak Amelia – SP 1 Czarnków

4.       Kluczka Martyna – SP 1 Czarnków

5.       Nowak Karolina – SP 1 Czarnków

6.       Bartol Aleksandra – SP 1 Czarnków

7.       Żywicha Nadia – SP 1 Czarnków

8.       Fr±ckowiak Jessica – SP 2 Czarnków

9.       Girus Nadia – SP 2 Czarnków

10.   Nowaczyk Julia – SP 2 Czarnków

11.   M±drowska Maja – SP 2 Czarnków

12.   Błoch Marta – SP 1 Czarnków

13.   Szmyt Agata – SP 2 Czarnków

14.   Ruta Zofia – SP 2 Czarnków

15.   Szkolik Joanna – SP 2 Czarnków

16.   Drewna Julia – SP 1 Czarnków

17.   Wi¶niewska Zofia – SP 2 Czarnków

18.   Wachowiak Zofia – SP 1 Czarnków

19.   Smyk Maja – SP 2 Czarnków

20.   Kubiak Nikola – SP 1 Czarnków

21.   Maćkowiak Julia – SP 2 Czarnków

22.   Stawna Zuzanna – SP 1 Czarnków

23.   Le¶niewska Martyna – SP 1 Czarnków

24.   Nowak Nikola – SP 1 Czarnków

25.   Jessa Kinga – SP 2 Czarnków

26.   Pawlak Julia – SP 2 Czarnków

27.   Brena Emma – SP 2 Czarnków

28.   Majewska Dominika – SP 2 Czarnków

29.   Nowak Magdalena – SP 2 Czarnków

30.   Kaszkowiak Agata – SP 1 Czarnków

31.   Barcikowska Wiktoria – SP 1 Czarnków

32.   Kawa Zofia – SP 1 Czarnków

33.   Br±czkowska Roksana – SP 1Czarnków

34.   Nowak Magdalena

35.   Jagiełka Martyna – SP 1 Czarnków

36.   Brena Ania – SP 2 Czarnków

37.   Krzemińska Bogna – SP 2 Czarnków

38.   Wyrwa Zofia – SP 2 Czarnków

39.   Dy¶ Maria – SP 1 Czarnków

40.   Belak Julia – SP 1 Czarnków

41.   Wyrwa Hanna – SP 1 Czarnków

42.   Wardęga Wiktoria – SP 2 Czarnków

43.   Rybarczyk Maja – SP 2 Czarnków

44.   Józefiak Oliwia – SP 1 Czarnków

45.   Benrot Tosia – SP 1 Czarnków

46.   Polarczyk Anna – SP 1 Czarnków

47.   Pilawska Kinga – SP 2 Czarnków

48.   Madaj Katarzyna – SP 2 Czarnków

 

Dziewczęta SP klasa 5 rocznik 2007 dystans 800m

1.       Wieczorek Jagoda – SP Młynkowo

2.       Walkowiak Magdalena – SP 1 Czarnków

3.       Jasińska Wiktoria – SP 2 Czarnków

4.       Kulesza Agata – SP 1 Czarnków

5.       Skotarczak Olga – SP 2 Czarnków

6.       Kieruj Maja – SP1 Czarnków

7.       Szwedek Alicja – SP 1 Czarnków

8.       F±ferek Jagoda – SP 1 Czarnków

9.       Kiernikowska Dominika – SP2 Czarnków

10.   Górzna Amelia – SP 1 Czarnków

11.   Wachowiak Michalina – SP 1 Czarnków

12.    Kowalewska Agata – SP 1 Czarnków

13.   DudĽ Aleksandra – SP 1 Czarnków

14.   Zielsdorf Oliwia – SP 1 Czarnków

15.   Wylegała Kinga – SP 1 Czarnków

16.   Cie¶lak  Julia – SP 1 Czarnków

 

Dziewczęta SP klasa 6 rocznik 2006 dystans 800m

1.       R±czka Zosia – SP 1 Czarnków

2.       Sobkowska Julia – SP 1 Czarnków

3.       Furier Emilia – SP 2 Czarnków

4.       F±ka Agata – SP1 Czarnków

5.       Czarnecka Alicja – SP 1 Czarnków

6.       Miler Magdalena – SP 1 Czarnków

7.       Biskup Anna – SP 1 Czarnków

8.       Godawa Wiktoria – SP 1 Czarnków

9.       Szyc Oliwia – SP 1 Czarnków

 

 Dziewczęta SP klasa 7 rocznik 2005 dystans 800m

1.       Krysztopolska Amelia – SP Jędrzejewo

2.       Michalska Iga – SP 2 Czarnków

3.       Ciesielska Jagoda – SP 2 Czarnków

4.       Czajko Zofia – SP Jędrzejewo

5.       Sarnowska Sara – SP1 Czarnków

6.       Dubiał Zofia – SP 2 Czarnków

7.       Kwiatkowska Noemi – SP2 Czarnków

8.       Szmyt Marta – SP 2 Czarnków

9.       Mielcarek Oliwia – SP Jędrzejewo

10.   Lewandowska Wiktoria – SP 2 Czarnków

11.   Jacek Maja – SP1 Czarnków

12.   Grochowska Amelia – SP2 Czarnków

 

Dziewczęta SP klasa 8 rocznik 2004 dystans 800m

1.       Jęchorek Karla – SP 2 Czarnkow

2.       KoĽma Julia – SP 1 Czarnków

3.       Kuiger Urszula – SP 1 Czarnków

4.       Wylegała Julia – SP 1 Czarnków

 

Dziewczęta klasa 3 gimnazjum rocznik 2003 dystans 800m

1.       Ładyko Katarzyna – SP 2 Czarnków

2.       Jacek Zuzanna – SP 2 Czarnków

3.       Michalska Martyna – SP2 Czarnków

 

Dziewczęta szkoła ¶rednia klasa 1 rocznik 2002 dystans 1000m

1.       Cieluszek Marika -  ZSP Czarnków

 

Dziewczęta szkoła ¶rednia klasa 3 rocznik 2000 dystans 1000m

1.       Jurgiel Kornelia – ZSP Czarnków

2.       Nowak Alicja – ZSP Czarnków

3.       Raszewska Wiktoria – ZSP Czarnków

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 OSiR Czarnków
osir@czarnkow.pl

Copyright © Maciej Janyska - Strony internetowe PiÂła, CzarnkĂłw, Trzcianka. Wszystkie prawa zastrzeÂżone.