Strona główna arrow Aktualności arrow Kompleks basenowy-zasady korzystania
Kompleks basenowy-zasady korzystania
Wpisał: Małgorzata Chęś   
16.06.2020.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czarnkowie

INFORMUJE

że obiekt Kompleks Basenowy ul. Nowa 8

będzie czynny

od 26 czerwca 2020

ZASADY KORZYSTANIA

Z KOMPLEKSU BASENOWEGO OSiR

NA CZAS PANDEMII

1)    Bezpośrednio przed kasą może znajdować się jedna osoba lub osoby na stałe z sobą zamieszkujące. W miarę możliwości transakcję należy załatwiać przy pomocy kart płatniczych.

2)    Odstęp do następnego klienta minimum 1,5 m.

3)    Przed wejściem na kompleks jak również przed i po skorzystaniu z pomieszczeń lub urządzeń kompleksu należy obowiązkowo dezynfekować dłonie przy pomocy ustawionych do tego celu dozowników.

4)    Maksymalnie w Kompleksie może przebywać jednocześnie połowa jego pojemności osobowej tj. 500 osób. (16 m2/osobę). Przy wyczerpaniu limitu obsługa wstrzyma sprzedaż biletów do czasu zwolnienia miejsc.

5)    Przy wyborze miejsca do plażowania należy zachować minimalną odległość od „obcego” plażowicza min. 2 m. Nie dotyczy osób na stałe  z sobą zamieszkujących.

6)    W przypadku wejścia do pomieszczeń (toalety, przebieralnie itp.) należy bezwzględnie założyć maskę ochronną.

7)    Ilość osób jednocześnie przebywających w basenach wynosi połowę ich normalnej pojemności i tak:

      – BASEN DUŻY – 100 osób

      – BASEN MAŁY – 20 osób

        czyli 10 m2/osobę.

        Do przestrzegania tych wytycznych zobowiązuje się bezpośrednio samych   

        użytkowników, bądź ich opiekunów!!!

8)    Sprzęt z wypożyczalni jest dezynfekowany przez obsługę po każdym wypożyczającym. Nie dotyczy to leżaków wolno-stojących, które dezynfekowane są raz dziennie rano przed ich udostepnieniem oraz skrzynek depozytowych, dezynfekowanych na podobnych zasadach. Sprzęty te w przypadku ich zwolnienia przez poprzedniego klienta, kolejny klient jest obowiązany dla swego bezpieczeństwa  dezynfekować samodzielnie. W przypadku braku środka można wypożyczyć pojemnik u RATOWNIKA, który należy obowiązkowo zdać bezpośrednio po użyciu.

9)    W basenach należy zachować odległość min. 2 m (nie dotyczy osób stale z sobą zamieszkujących).

10) Dzieci korzystające z Placu Zabaw zlokalizowanego w KOMPLEKSIE BASENOWYM oraz wszyscy użytkownicy  urządzeń wolnostojących zobowiązane są do dezynfekcji dłoni przed i po skorzystaniu z w/w urządzeń. W przypadku dzieci za przestrzeganie powyższych zasad odpowiedzialni są rodzice lub ich opiekunowie.

11) Wzywa się wszystkich użytkowników kompleksu do  bezwzględnego przestrzegania powyższych  zapisów  a także do stosowania zasad  tzw. zdrowego rozsądku oraz  dystansu społecznego.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 OSiR Czarnków
osir@czarnkow.pl

Copyright © Maciej Janyska - Strony internetowe PiÂła, CzarnkĂłw, Trzcianka. Wszystkie prawa zastrzeÂżone.