Strona główna arrow Aktualności arrow Halowa liga piłki nożnej sezon 2013/2014
Halowa liga piłki nożnej sezon 2013/2014
Wpisał: Małgorzata Chęś   
07.01.2014.

(dodano dnia 24.02.2014r.)

Image 

 

W I lidze RZSW mistrz, Wuwu - królem polowania !!!

Zakończyły się rozgrywki Czarnkowskiej Ligi Piłki Halowej. Mistrzem już wcześniej została drużyna RZSW Śmieszkowo, która w ostatniej kolejce, głównie dzięki brakom kadrowym, doznała jedynej porażki, ulegając Kanonierom 3:5. Pozostałe miejsca medalowe dla drużyn Miasta Czarnków i wspomnianych Kanonierów.  Na słowa uznania zasłużyła drużyna GTW Ciszkowo, która mimo spadku do II ligi potrafiła w ostatnim meczu pokonać osłabioną drużynę VOX-u. Rzutem na taśmę dobrą, czwartą lokatę zdobyli piłkarze Acusa, w ostatniej serii zdobywając komplet punktów ...walkowerami. Pasjonująca walka o tytuł króla strzelców zakończyła się po myśli Wojciecha Wypusza, który w meczu z Elewacją sam dokonał dzieła zniszczenia aplikując młodym czarnkowianom trzynaście bramek.

I LIGA 23  LUTY 2014R

NIEDZIELA

Gryf Zofiowo - Danonki Mikołajewo  0:0 obustronny walkower

Danonki Mikołajewo - Acus  0:5 walkower

Acus - Gryf Zofiowo  5:0 walkower

GTW Ciszkowo - Miasto Czarnków  12:0 (Sołowiej 9, M. Kaczorowski 3)

VOX Team - GTW Ciszkowo  2:7 (Banachowicz 4, Najder 2, Wika - Sikora, Włodarek)

Miasto Czarnków - VOX Team 10:6 (Sołowiej 9, M. Kaczorowski - Sikora 2 Włodarek2, Szydlik 2)

RZSW Śmieszkowo - Elewacja 13:2 (Wypusz 13 - Chmielewski, Romanowski)

Elewacja - Kanonierzy 0:9 (Mendyk 3, Urban 2, Rembarz, Pawlak, Klewenhagen,Pankowski)                                                      

Kanonierzy - RZSW Śmieszkowo  5:3 (Pawlak 2, Grot, Urban, Rembarz - Wypusz 2, B. Marcinkowski)

Złoty but Tygodnika Nowego dla najlepszego strzelca:

1. Wojciech Wypusz (RZSW) - 39 bramek,

2. Robert Sołowiej (Miasto Czarnków) - 36 bramek

3. Marcin Włodarek (VOX) - 23 bramki

Podsłuchane w szatniach medalistów:

Krzysztof Marcinkowski (RZSW Śmieszkowo) - Poziom tegorocznych rozgrywek był bardzo wysoki, a grające zespoły prezentowały wyrównany poziom. Mimo że wygraliśmy to czasami też mieliśmy dużo szczęścia. Wiadomo, każdy specjalnie szykował się na pojedynki z naszym zespołem. Spotkania czasami były bardzo zacięte, do dziś pamiętam remis 2:2 z zespołem Zofiowa, który ostatecznie zakończył ligę na przedostatnim miejscu. Dużo w naszym przypadku zależało też od składu, jakim dysponowaliśmy w danym dniu. Nasze atuty? Zgranie zespołu, który w niezmienionym składzie gra już od kilku lat.


Grzegorz Panek (Miasto Czarnków) - Zespoły prezentowały naprawdę bardzo wysoki poziom. Jesteśmy zadowoleni z drugiego miejsca. Graliśmy ze świadomością, że  przy tak wyrównanej stawce drużyn, mogliśmy równie dobrze skończyć na miejscu pierwszym ale też znacznie niżej od pozycji, którą ostatecznie zajęliśmy.

 

Sławomir Krygier (Kanonierzy) - Pozostał pewien niedosyt, gdyż mogliśmy zająć wyższą lokatę, ale w sumie trzecia pozycja też nas satysfakcjonuje. Zanotowaliśmy wpadki z drużynami niżej notowanymi, często o naszych porażkach decydowała absencja bramkarza. Poziom rozgrywek uważam za bardzo wysoki, a w porównaniu z rokiem poprzednim - stawka drużyn bardziej się wyrównała.

W II lidze miejsca dające awans do I ligi uzyskały drużyny Leśni Marunowo i Tartak - Stolarnia DEREK. Prestiżowe trzecie miejsce zdobyli piłkarze z Gębic. Nie popisali się młodzi piłkarze z OSP Lubasz, którzy minutę przed końcem doprowadzili dopiero do wyrównania z VOX-em II. A jeszcze w pierwszej rundzie rozgromili sobotniego przeciwnika 14:0... Korespondencyjny pojedynek o Srebrnego Buta Mariogool'a dla najlepszego strzelca, wygrał Jakub Mazur, który w ostatniej serii zdobył 12 bramek !!!

 

II LIGA 22 LUTY 2014R.

SOBOTA

OSP Lubasz - VOX Team II   2:2 (Przybysz, Wachowiak - Just 2)

VOX Team II - Olimpic Huta  4:9 (Urban 2, Just 2 - K. Kwiatkowski, Włodarek 2, Torz 2, G. Bogala, Krajniak, Krygowski, Przybył)   

Olimpic Huta - OSP Lubasz  3:2 (K. Kwiatkowski 3 - Mat. Nadolny 2)

Zenex Lubasz - Czarodzieje  5:0 walkower

Gębice - Zenex Lubasz   2:0 (W. Maszewski 2)

Czarodzieje - Gębice  3:12 (Fryś, Kozłowski, Hessa - W. Maszewski, G. Maszewski,                    M. Hundt 6, Kępczyński, Boguszewski 2, Pasz)

BlueBox - Leśni Marunowo   2:13 (Krukowski, Bielawski - Pierko, R. Donizak, Mazur 11)

Leśni Marunowo - Komat  3:1 (Pierko, Mazur, Kijek - Robak)          

Komat - Blue Box  5:1 (Robak 3, Miłosz Terlecki 2 - Kozłowski)

 

Srebrny but Mariogool'a dla najlepszego strzelca:

1. Jakub Mazur (Leśni Marunowo) - 44 bramki

2. Marek Hundt (Gębice) - 42 bramki

3. Błażej Betański (Tartak - Stolarnia DEREK) - 28 bramek

Po ostatnich meczach najlepsze drużyny I i II ligi z rąk Burmistrza Miasta Czarnkowa Franciszka Strugały i dyrektora OSiR Czarnków - Krzysztofa Cimoszko, otrzymały okazałe puchary, a wyróżnienia indywidualne od Tygodnika Nowego i portalu informacyjnego Mariogool w postaci statuetek, otrzymali Wojciech Wypusz i Jakub Mazur - najlepsi strzelcy I i II ligi.

 

Image 

  Image

Image Image

Image Image

Image 


(dodano dnia 22.02.2014r.)

II LIGA 22 LUTY 2014R.

SOBOTA

OSP Lubasz - VOX Team II                           2:2 (Przybysz, Wachowiak - Just 2)

VOX Team II - Olimpic Huta                        4:9 (Urban 2, Just 2 - K. Kwiatkowski, Włodarek 2, Torz 2, G.                                                                                    Bogala, Krajniak, Krygowski, Przybył)   

Olimpic Huta - OSP Lubasz                         3:2 (K. Kwiatkowski 3 - Mat. Nadolny 2)

Zenex Lubasz - Czarodzieje                        5:0 walkower

Gębice - Zenex Lubasz                                2:0 (W. Maszewski 2)

Czarodzieje - Gębice                                     3:12 (Fryś, Kozłowski, Hessa - W. Maszewski, G. Maszewski,                                                                                   M. Hundt 6, Kępczyński, Boguszewski 2, Pasz)

BlueBox - Leśni Marunowo                        2:13 (Krukowski, Bielawski - Pierko, R. Donizak, Mazur 11)

Leśni Marunowo - Komat                           3:1 (Pierko, Mazur, Kijek - Robak)          

Komat - Blue Box                                            5:1 (Robak 3, Miłosz Terlecki 2 - Kozłowski)

 

1             Leśni Marunowo             18           42           70:30

2             Tartak-Stolarnia DEREK                18           42           68:27

3             Gębice                                18           35           70:29

4             Olimpic Huta                     18           35           67:42

5             OSP Lubasz                        18           23           53:45

6             Czarodzieje                       18           22           41:55

7             Komat                                  18           21           39:45

8             Zenex                                  18           17           47:48

9             BlueBox                              18           11           29:70

10           VOX Team II                      18           5             17:110

 

 

(dodano dnia 21.02.2014r.)

Wszystko (prawie) wyjaśnione

Wszystko (prawie) wyjaśnione

Została jedna seria spotkań Czarnkowskiej Ligi Piłki Halowej. Mistrzem już wcześniej została drużyna RZSW Śmieszkowo, jednak w dalszym ciągu nie wiadomo kto zajmie kolejne miejsca medalowe. W tej chwili w uprzywilejowanej pozycji są piłkarze Miasta Czarnków, którzy mają trzy punkty przewagi nad drużyną Kanonierów. Niewiadomą pozostaje również, która drużyna obok GTW Ciszkowo opuści szeregi pierwszoligowców. Decydujący mecz rozegrają ze sobą Acus z Gryfem Zofiowo. Do ostatniego meczu trwać będzie również zacięta rywalizacja o Złotego Buta Tygodnika Nowego dla najlepszego strzelca. Prowadzący Wojciech Wypusz ma nad groźniejszymi rywalami cztery bramki przewagi, ale czy to wystarczy?

W drugiej lidze znaków zapytania jest mniej. Poznaliśmy drużyny które awansują do I Ligi (Tartak – Stolarnia DEREK i Leśni Marunowo). Do rozstrzygnięcia pozostaje trzecie miejsce w tabeli oraz miano najlepszego strzelca. Czy prowadzący od początku Jakub Mazur przegoni nowego lidera – Marka Hundta? Różnica taka sama jak w pierwszej lidze – zaledwie cztery bramki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na ostatnie mecze Czarnkowskiej Lidze Piłki Halowej.

(dodano dnia 3 luty 2014r.)

Mistrzostwo mamy, nikomu go nie oddamy !!!

Takimi właśnie słowami wiwatowali ósme z rzędu zwycięstwo w Czarnkowskiej Lidze Piłki Halowej piłkarze RZSW Śmieszkowo. Mimo, że do końca pozostała jeszcze jedna seria spotkań, mają obecnie 10 punktów przewagi nad najgroźniejszym rywalem. W bezpośrednim pojedynku rozgromili Miasto Czarnków 7:0 !!! Dużo emocji wzbudził pojedynek RZSW z drużyną Acusa. Skazywani na porażkę Paweł Jagła i spółka postawiła nowym mistrzom wysoko poprzeczkę i dość długo zanosiło się na niespodziankę. W końcówce jednak górę wzięło doświadczenie i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla drużyny ze Śmieszkowa. Ile wysiłku ten mecz kosztował drużynę Acusa pokazał ich kolejny występ, w którym byli tylko tłem w spotkaniu z Miastem Czarnków, gładko przegrywając 2:9. Skutecznością zaimponowali zawodnicy VOX-u w pył roznieśli młodzież z Elewacji, dla których te rozgrywki mogłyby się pewnie już dawno zakończyć. Mimo strzelenia tylko dwóch bramek, klasą dla siebie w tym spotkaniu był Rafał Kubiak (VOX), który miał udział przy wszystkich trzynastu bramkach swojej drużyny. W klasyfikacji strzelców zapowiada się pasjonujący finisz. Na prowadzeniu pozostaje Wojciech Wypusz (RZSW), ale wydaje się, że ostatniego słowa nie powiedział nikt z tercetu Robert Sołowiej (Miasto Czarnków), Marcin Włodarek i Rafał Kubiak (obaj VOX Team).

W II lidze rozgrywki zakończyli już piłkarze lidera - Tartak-Stolarnia DEREK. Jednak na zwycięstwo w spotkaniu z Zenex-em, musieli włożyć wiele wysiłku. Piłkarze z Lubasza w ostatnich spotkaniach notują zwyżkę formy i w pełni pokazują potencjał, który drzemie w tym zespole. Niewiele brakowało, a punkty potraciliby zajmujący drugie miejsce piłkarze z Marunowa. W spotkaniu z OSP Lubasz dość długo prowadzili młodzi strażacy (2:0), jednak końcówka to był prawdziwy pokaz siły i umiejętności piłkarze Leśnych. Porażkę powetowali sobie szybko w starciu z Czarodziejami i była to pierwsza wygrana w tym roku kalendarzowym. Zmiana nastąpiła na pozycji lidera w klasyfikacji strzelców. Dzięki niesamowitej skuteczności na pierwsze miejsce wskoczył Marek Hundt, który w ostatniej serii trafił jedenastokrotnie do siatki przeciwników.

Złoty but Tygodnika Nowego dla najlepszego strzelca:

1. Wojciech Wypusz (RZSW) - 24 bramki,

2. Marcin Włodarek (VOX) - 20 bramek

3. Robert Sołowiej (Miasto Czarnków), Rafał Kubiak (VOX) - 18 bramek

 

Srebrny but Mariogool'a dla najlepszego strzelca:

1. Marek Hundt (Gębice) - 36 bramek

1. Jakub Mazur (Leśni Marunowo) - 32 bramki

3. Błażej Betański (Tartak - Stolarnia DEREK) - 28 bramek

 

Na zdjęciu - Mistrz Czarnkowskiej Ligi Piłki Halowej w sezonie 2013/14 - RZSW Śmieszkowo - w składzie: Damian Dolny, Wojciech Wypusz, Robert Grzymski, Tomasz Mrozik, Bartosz Marcinkowski, Krzysztof Marcinkowski, Roman Siemieniewski, Mikołaj Rybarczyk, Jędrzej Siemieniewski, Robert Solarek

 

VOX Team - Elewacja                                    13:1 (Włodarek  6, Sikora 5, Kubiak 2 - Grien)

Elewacja - Danonki                                        3:5 (Grien 3 - Bielawski 3, Papaj, R. Talaga)

Danonki - VOX Team                                     4:5 (Papaj 2, Bielawski, M. Naplocha - Włodarek 2, Kubiak,                                                                                       Sikora, Pilawski)

Kanonierzy - GTW Ciszkowo                      1:0 (Pankowski)

GTW Ciszkowo - Gryf Zofiowo                  3:4 (M. Jahns 2, Najder - A. Jans 2, M. Jans, Golik)

Gryf Zofiowo - Kanonierzy                         2:9 (A. Jans 2 - Urban 3, Mendyk 3, Pankowski, Pawlak,                                                                                                             Klewenhagen)

ACUS - RZSW Śmieszkowo                         2:4 (Cyganek, J. Siemieniewski - Wypusz, Solarek, Rybarczyk,                                                                                 J. Siemieniewski)

RZSW Śmieszkowo - Miasto Czarnków 0:7 (Mrozik 2, Grzymski 2, J. Siemieniewski, Wypusz,                                                                                                  Dolny)

Miasto Czarnków - ACUS                            9:2 (Sołowiej 4, M. Kaczorowski, Skierski, Fąferek, Panek,                                                                                        Poznań - Smoczyk, Kina)

II liga

Zenex - BlueBox                                             3:2 (Mat. Stawujak 2, Błażyński - Krukowski 2)

Zenex - Tartak-Stolarnia DEREK                                4:5 (Czarnecki 3, Mat. Stawujak - Betański 3, Koza, Ewald)

Tartak-Stolarnia DEREK - BlueBox            7:1 (Betański 2, Koza 2, Broda, Gidzewicz, Pilarski - Krukowski)

Leśni Marunowo - OSP Lubasz                  4:2 (Mazur 2, Pierko 2 - Grupiński, Przybysz)

OSP Lubasz - Czarodzieje                            5:2 (Śmigiel, Mich. Nadolny, Waśko, Przybysz, samobójcza -                                                                                    Koplin, samobójcza)

Czarodzieje - Leśni Marunowo                                 1:2 (Koplin - Mariusz Donizak, Pierko)

Komat - VOX Team II                                    4:0 (Jarosz 2, Gałązka, Budaj)

VOX Team II - Gębice                                   0:13 (M. Hundt 9, W. Maszewski 2, G. Maszewski,                                                                                                        Boguszewski)

Gębice - Komat                                               2:0 (M. Hundt 2)

 

Image

Image

Image 

(dodano dnia 30 stycznia 2014r.)

 LP.GODZINA GOSPODARZE
  GOŚCIE 
      
 II LIGA
22 LUTY 2014R.

SOBOTA
WYNIKI 
 1. 9.00OSP Lubasz
-
VOX Team II
 2 : 2
 2. 9.40VOX Team II
-
Olimpic Huta 4 : 9
 3. 10.10Olimpic Huta
-
OSP Lubasz 3 : 2
 4.10.45
Zenex Lubasz
-
Czarodzieje
 5 : 0W
 5.11.20
Gębice
-
Zenex Lubasz 2 : 0
 6.12.10
Czarodzieje
-
Gębice
 3 : 12
 7.12.45
BlueBox
-
Leśni Marunowo
 2 : 13
 8.13.15
Leśni Marunowo
-
Komat
 3 : 1
 9.13.50
Komat
-
Blue Box
 5 : 1
      
      
  I LIGA
23  LUTY 2014R
 NIEDZIELA
 
 1.9.00Gryf Zofiowo
-
Danonki Mikołajewo
 walkower
 2.9.40Danonki Mikołajewo
-
Acus
0 : 5 w
 3.10.10
Acus
-
Gryf Zofiowo
5 : 0w
 4.10.45GTW Ciszkowo
-
Miasto Czarnków
0 : 12
 5.11.20VOX Team
-
GRW Ciszkowo
2 : 7
 6.12.10Miasto Czarnków-
VOX Team 10 : 6
 7.12.45RZSW Śmieszkowo
-
Elewacja
13 : 2
 8.13.15Elewacja
-
Kanonierzy
0 : 9
 9.13.50Kanonierzy
-
RZSW Śmieszkowo
5 : 3

ZARAZ PO OSTATNIM MECZU PRZYSTĄPIMY DO PODSUMOWANIA I DEKORACJI I i II LIGI.

(dodano dnia 27 stycznia 2014r)

Czerwony Słowik, RZSW (prawie) Mistrz !!!

Za oknami sypnęło śniegiem, a w Czarnkowskiej Lidze Piłki Nożnej Halowej sypnęło niespodziankami.  Największą sprawili piłkarze Gryfu Zofiowo, którzy zremisowali z zespołem Spółek 2:2. Jednak dzięki równie niespodziewanej porażce Miasta Czarnków z Kanonierami (czerwona kartka dla Roberta Sołowieja za niesportowe zachowanie) zespół ze Śmieszkowa powiększył swoją przewagę do siedmiu punktów, która może okazać się wystarczająca w drodze do końcowego zwycięstwa. Najwięcej emocji dostarczył pojedynek Elewacji z Acusem. Czterdzieści sekund przed końcem meczu Marek Cyganek doprowadził do remisu, jednak 10 sekund później strzał Michała Griena zapewnił młodym czarnkowianom trzy punkty i awans na trzecie miejsce w tabeli. Nie lada strzeleckim wyczynem popisał się Wojciech Wypusz, który w meczu z VOX-em dziewięciokrotnie wpisał się na listę strzelców, dzięki czemu został samodzielnym liderem w klasyfikacji na najlepszego strzelca.

w II lidze kolejne zwycięstwa odniósł zespół Tartak-Stolarnia Derek. Gładkie zwycięstwo z Czarodziejami poluźniły szeregi lidera i w meczu z Komatem do ostatniej chwili musieli bić się o zwycięstwo. Za porażkę w pierwszej rundzie zrewanżował się zespół Zenex-u bijąc drugi zespół VOX-u 7:0. Prestiżowe zwycięstwo z Marunowem zanotowali futboliści z Gębic, a jedyną bramkę strzelił drugi w klasyfikacji strzelców Marek Hundt.

 

Złoty but Tygodnika Nowego dla najlepszego strzelca:

1. Wojciech Wypusz (RZSW) - 22 bramki

2. Robert Sołowiej (Miasto Czarnków) - 14 bramek

3. Rafał Kubiak (VOX) - 15 bramek

4. Marcin Włodarek (VOX Team), Damian Dolny (RZSW) - 12 bramek

6. Adrian Jans (Zofiowo) - 11 bramek

 

Srebrny but Mariogool'a dla najlepszego strzelca:

1. Jakub Mazur (Leśni Marunowo) - 30 bramek

2. Marek Hundt (Gębice) - 22 bramek

3. Błażej Betański (Tartak - Stolarnia DEREK) - 18 bramek

 

 

 

Na zdjęciu sprawcy niespodzianki w meczu z Miastem Czarnków - Kanonierzy - w składzie:

Grzegorz Grot, Jacek Grot, Patryk Pankowski, Miłosz Klewenhagen, Paweł Bednarek, Mateusz Prymas, Mariusz Urban, Artur Pawlak

 Image

Image

Image 

 

(dodano dnia 27 stycznia 2014)

wyniki 26.01

I LIGA

Miasto Czarnków - Kanonierzy                         1:2 (Skierski - Pankowski, Klewenhagen)

Kanonierzy - Danonki Mikołajewo                     1:2 (Pankowski - Śniegowski, Mateusz Naplocha)

Danonki Mikołajewo - Miasto Czarnków             3:4 (Naplocha, Śniegowski, Bielawski - Poznań 2,                                                                                                           Kamiński, Kaczorowski)

Elewacja - Acus                                              2:1 (Sowiński, Grien - Cyganek)

Acus - GTW Ciszkowo                                     4:0 (Cyganek 2, Dziaduch, Siemieniewski)

GTW Ciszkowo - Elewacja                                1:2 (Banachowicz - Chmielewski, Grien)

RZSW Śmieszkowo - VOX Team                     14:1 (Wypusz 9, Dolny 2, Marcinkowski 2, R.                                                                                                                    Siemieniewski - Kubiak)

Gryf Zofiowo - RZSW Śmieszkowo                   2:2 (Jans 2 - Wypusz, J. Siemieniewski)

VOX Team - Gryf Zofiowo                              3:7 (Kubiak 2, Pilawski - Wojciechowski 2, M. Jans 3,                                                                                                    A. Jans, Gredczyszyn)

II LIGA

BlueBox - Olimpic Huta                            1:6 (Ratajczak - K. Kwiatkowski 2, Krajniak 2,                                                                                                                   Włodarek, G. Bogala)

VOX Team II - Zenex Lubasz                  0:7 (Czarnecki 3, Filoda 2, Juszczęć, Błażyński)

Tartak-Stolarnia Derek  - Czarodzieje       4:0 (Betański 2, Koza, Ewald)

Leśni Marunowo - Gębice                        0:1 (M. Hundt)

Komat - Tartak Stolarnia Derek               1:2 (Oborski - Betański, Gidzewicz)

 

(dodano dnia 24 stycznia 2014)

OSTATNIE MECZE ROZEGRAMY:

22 LUTEGO - II liga

23 LUTEGO - I liga

ZARAZ PO OSTATNIM MECZU NASTĄPI ZAKOŃCZENIE I PODSUMOWANIE ROZGRYWEK HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ  

(dodano dnia 24 stycznia 2014)

Walka o miejsce na pudle

Przed nami kolejny fascynujący weekend z Czarnkowską Ligą Piłki Halowej. Przewodzący stawce w pierwszej lidze piłkarze RZSW Śmieszkowo śmiało kroczą po kolejny triumf w tych rozgrywkach, natomiast już w niedzielę dojdzie do pasjonujących spotkań drużyn bezpośrednio zaangażowanych w walce o pozycje medalowe. Szansę na rewanż za porażkę w pierwszej rundzie mają piłkarze Miasta Czarnków, którzy ulegli wcześniej drużynie Danonków 3:4. Do końca będzie również trwała walka o tytuł najlepszego strzelca. Mimo rozegrania kilku spotkań mniej niż pozostali zawodnicy z czołówki, na prowadzeniu z przewagą dwóch bramek znajduje się Robert Sołowiej

Na drugim froncie nowy lider Tartak-Stolarnia DEREK może mieć ciężką przeprawę z drużyną Czarodziei,  o ile ci ostatni pokażą formę z początku rozgrywek. Równie ciekawie powinno być na dole tabeli, gdzie swoje drugie zwycięstwo będą chcieli odnieść piłkarze VOX Teamu II, podejmując grający dużo poniżej oczekiwań zespół Zenex-u. W II lidze śmiało po tytuł króla strzelców zmierza Jakub Mazur (Leśni Marunowo), który ma bezpieczną przewagę sześciu bramek nad Markiem Hundtem (Gębice). I właśnie drużyny czołowych strzelców zmierzą się w bezpośredniej konfrontacji.

Złoty but Tygodnika Nowego dla najlepszego strzelca:

1. Robert Sołowiej (Miasto Czarnków) - 14 bramek

2. Wojciech Wypusz (RZSW), Marcin Włodarek (VOX Team), Rafał Kubiak (VOX Team)  - 12 bramek

5. Damian Dolny (RZSW) - 10 bramek

Srebrny but Mariogool'a dla najlepszego strzelca:

1. Jakub Mazur (Leśni Marunowo) - 30 bramek

2. Marek Hundt (Gębice) - 24 bramki

3. Błażej Betański (Tartak - Stolarnia DEREK) - 20 bramek

4. Paweł Szuta (Czarodzieje) - 16 bramek

 

plan niedzielnych spotkań (26.01.2014):

I LIGA

1.            9.00       Miasto Czarnków - Kanonierzy

2.            9.40       Kanonierzy - Danonki Mikołajewo

3.            10.10     Danonki Mikołajewo - Miasto Czarnków

4.            10.45     Elewacja - Acus

5.            11.20     Acus - GTW Ciszkowo

6.            12.10     GTW Ciszkowo - Elewacja

7.            12.45     RZSW Śmieszkowo - VOX Team

8.            13.15     Gryf Zofiowo - RZSW Śmieszkowo

9.            13.50     VOX Team - Gryf Zofiowo

II LIGA

10.          14.25     BlueBox - Olimpic Huta

11.          15.00     VOX Team II - Zenex Lubasz

12.          15.35     Tartak-Stolarnia Derek  - Czarodzieje

13.          16.10     Leśni Marunowo - Gębice

14.          16.40     Komat - Tartak Stolarnia Derek

BEN

 

(dodano dnia 20.01.2014r)

Wykorzystali pauzę Leśnika i zostali liderem !

Zgodnie w wcześniejszymi zapowiedziami, dużo emocji dostarczyli piłkarze występujący w II lidze Czarnkowskiej Ligi Piłki Halowej. Nie zawiodła drużyna Tartak-Stolarnia DEREK, która w pełni wykorzystała pauzę piłkarzy z Marunowa i po dwóch pewnych zwycięstwach (szczególnie gładko rozprawili się z bezpośrednim konkurentem do awansu - zespołem Olimpic Huta), dzięki lepszej różnicy bramek, usadowili się na pierwszym miejscu w tabeli. Pozostałe mecze były nie mniej emocjonujące. Passę niepowodzeń udało się przełamać młodzieży z Czarodziejów, natomiast w głębokim kryzysie pozostają lubaskie zespoły OSP i ZENEX, które w bezpośrednim pojedynku podzieliły się punktami. W klasyfikacji strzelców do pauzującego Jakuba Mazura dystans zmniejszyli wszyscy jego konkurenci, a "królem polowania" okazał się Błażej Betański - strzelec pięciu bramek w dwóch spotkaniach.

 

Srebrny but Mariogool'a dla najlepszego strzelca:

1. Jakub Mazur (Leśni Marunowo) - 30 bramek

2. Marek Hundt (Gębice) - 24 bramki

3. Błażej Betański (Tartak - Stolarnia DEREK) - 20 bramek

4. Paweł Szuta (Czarodzieje) - 16 bramek

                                                                          

tabela II ligi:

 

1             Tartak-Stolarnia DEREK 14           30           50:21

2             Leśni Marunowo           13           30           48:23

3             Olimpic Huta               15           26           49:35

4             Czarodzieje                 13           22           35:27

5             Gębice                        13           20           40:26

6             OSP Lubasz                 14           19           42:34

7             BlueBox                      13           11           22:36

8             Komat                        13           15           28:37

9             Zenex                        13           8             28:39

10           VOX Team II               13           4             11:75

 

na zdjęciu nowy lider Tartak-Stolarnia DEREK w składzie: Bartosz Gidzewicz, Łukasz Ewald, Tomasz Broda, Błażej Betański, Paweł Pilarski, Adrian Lisiecki, Radosław Koza

Image

Image  

 

(dodano dnia 19.01.2014r.)

Tartak Stolarnia Derek - Gębice 2:0 (Betański 2)

Gębice - Olimpic Huta 4:3 (M. Hundt 3, W. Maszewski - Włodarek 2, Torz)

Olimpic Huta - Tartak Stolarnia Derek 0:6 (Betański 3, Pilarski 2, Gidzewicz)

VOX Team II - BlueBox 1:7 (Urban - Simiński 2, Wołoszczuk 2, Bielawski, Koza, samobójcza)

BlueBox - Czarodzieje 3:4 (Simiński, Wołoszczuk, Krystek - Szuta 2, Smoczyk, Romanowski)

Czarodzieje - VOX Team II 5:2 (Szuta 2, Smoczyk 2, Koplin - Just, Kurowski)

Komat - OSP Lubasz 3:2 (Budaj, Jarosz, Gałązka - Nadolny, Grupiński)

Zenex Lubasz - Komat 1:3 (Budaj, Jarosz, Gałązka - Juszczęć)

OSP Lubasz - Zenex Lubasz 1:1 (Śmigiel - Juszczeć)

(dodano dnia 19.01.2014)

Bardzo interesująco zapowiada się najbliższa seria spotkań w II lidze Czarnkowskiej Ligi Piłki Halowej. Ze względu na pauzę liderów z Marunowa, przed wielką szansą stają drużyny Olimpic Huta i Tartak-Stolarnia DEREK. I to właśnie te zespoły w trójmeczu zmierzą się ze sobą oraz z nieobliczalną ekipą z Gębic. Kto wyjdzie z tej batalii zwycięsko? Przed szansą przełamania fatalnej passy są piłkarze OSP Lubasz i Czarodziei, które w tej rundzie zmierzą się z drużynami z końca tabeli.

program gier (niedziela 19.01.2014) – II liga

(dodano dnia 13.01.2014r)

Poniżej harmonogram rozgrywek na dzień 19 i 26 styczeń oraz 1 i 2 luty 2014r.

 LP.GODZINA GOSPODARZE
  GOŚCIE 
      
 II LIGA
19 STYCZNIA 2014R.

NIEDZIELA
WYNIKI 
 1. 9.00Tartak Stolarnia Derek
-
Gębice
 2 : 0
 2. 9.40Gębice
-
Olimpic Huta
 4 : 3
 3. 10.10Olimpic Huta
-
Tartak Stolarnia Derek
 0 : 6
 4.10.45
VOX Team II
-
BlueBox
 1 : 7
 5.11.20
BlueBox
-
Czarodzieje
 3 : 4
 6.12.10
Czarodzieje
-
VOX Team II
 5 : 2
 7.12.45
Komat
-
OSP Lubasz
 3 : 2
 8.13.15
Zenex Lubasz
-
Komat
 1 : 3
 9.13.50
OSP Lubasz
-
Zenex Lubasz  1 : 1
   Leśni Marunowo
 PAUZA
 
      
  I LIGA
26 STYCZNIA 2014R
 NIEDZIELA
 
 1.9.00Miasto Czarnków
-
Kanonierzy
 1 : 2
 2.9.40Kanonierzy
-
Danonki Mikołajewo
 1 : 2
 3.10.10
Danonki Mikołajewo
Miasto Czarnków
 3 : 4
 4.10.45Elewacja
-
Acus
 2 : 1
 5.11.20Acus
-
GTW Ciszkowo
 4 : 0
 6.12.10GTW Ciszkowo
-
Elewacja
 1 : 2
 7.12.45RZSW Śmieszkowo
-
VOX Team
 14 : 1
 8.13.15Gryf Zofiowo
-
RZSW Śmieszkowo
 2 : 2
 9.13.50VOX Team
-
Gryf Zofiowo
 3 : 7
  II LIGA
    
 10.14.25
BlueBox
-
Olimpic Huta
 1 : 6
 11.15.00
VOX Team II
-
Zenex Lubasz
 0 :  7
 12.15.35Tartak Stolarnia Derek -
Czarodzieje
 4 : 0
 13.16.10
Leśni Marunowo
-
Gębice
 0 : 1
 14.16.40
Komat
-
Tartak Stolarnia Derek
 1 : 2
      
  I LIGA
1 LUTY 2014R.
 SOBOTA
 
 1.9.00
VOX Team
-
Elewacja
 13 : 1
 2. 9.40Elewacja
-
Danonki Mikołajewo
 3 : 5
 3. 10.10Danonki Mikołajewo
-
VOX Team
 4 : 5
 4. 10.45Kanonierzy
-
GTW Ciszkowo
 1 : 0
 5. 11.20GTW Ciszkowo
-
Gryf Zofiowo
 3 : 4
 6. 12.10Gryf Zofiowo
-
Kanonierzy
 2 : 9
 7. 12.45Acus
-
RZSW Śmieszkowo
 2 : 4
 8. 13.15RZSW Śmieszkowo
-
Miasto Czarnków
 7 : 0
 9. 13.50Miasto Czarnków
-
Acus
 9 : 2
      
  II LIGA
2 LUTY 2014R.
 NIEDZIELA
 
 1.9.00
Zenex Lubasz
-
BlueBox
 3 : 2
 2. 9.40Tartak Stolarnia Derek
-
Zenex Lubasz
 5 : 4
 3. 10.10BlueBox
-
Tartak Stolarnia Derek
 1 : 7
 4. 10.45OSP Lubasz
-
Leśni Marunowo
 2 : 4
 5. 11.20Czarodzieje
-
OSP Lubasz
 2 : 5
 6. 12.10Leśni Marunowo
-
Czarodzieje
 2 : 1
 7. 12.45Komat
-
VOX Team II  4 : 0
 8. 13.15VOX Team II
-
Gębice
 0 : 13
 9. 13.50Gębice
-
Komat
 2 : 0
  Olimpic Huta
 PAUZA
 

(dodano dnia 12.01.2014r)

Elewacja w odwrocie, rozstrzelany Słowik !!!

Zaległości odrobili piłkarze w Czarnkowskiej Lidze Piłki Halowej. W I lidze na uwagę zasługuje zwycięstwo Zofiowa, którzy po zaciętym mecz pokonali Elewację 4:3. Młodzi czarnkowianie po niezwykle udanym początku notują serię czterech kolejnych porażek. Dystans do prowadzących Spółek zmniejszył zespół Miasta Czarnków dość pewnie zdobywając sześć punktów, a klasą dla siebie był Robert Sołowiej, który ustrzelił dwa hat-tricki, dzięki czemu został samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców.

W II lidze pasjonującą walką stoczyły dwie najlepiej punktujące drużyny w tegorocznych rozgrywkach. Z wyniku remisowego tej potyczki najbardziej ucieszyli się piłkarze Tartaka-Stolarni DEREK, gdyż zmniejszyli dystans do obydwu zespołów. Podobnie jak Elewacja, coraz bardziej zawodzi zespół OSP Lubasz, który tym razem dostał łupnia, tracąc aż sześć bramek. W klasyfikacji strzelców coraz bardziej widoczna jest przewaga Jakuba Mazura, który w ostatni weekend do swojego dorobku dołożył kolejne trzy trafienia.

Złoty but Tygodnika Nowego dla najlepszego strzelca:

1. Robert Sołowiej (Miasto Czarnków) - 14 bramek

2. Wojciech Wypusz (RZSW), Marcin Włodarek (VOX Team), Rafał Kubiak (VOX Team)  - 12 bramek

5. Damian Dolny (RZSW) - 10 bramek

 

Srebrny but Mariogool'a dla najlepszego strzelca:

1. Jakub Mazur (Leśni Marunowo) - 30 bramek

2. Marek Hundt (Gębice) - 21 bramek

3. Błażej Betański (Tartak - Stolarnia DEREK) - 15 bramek

4. Paweł Szuta (Czarodzieje) - 12 bramek

 

Na zdjęciu vice lider II ligi - Olimpic Huta - w składzie - Marcin Kwiatkowski, Kamil Kwiatkowski, Łukasz Okruch, Patryk Włodarek, Krystian Torz, Patryk Połczyński, Grzegorz Bogala, Wojciech Bogala, Bartosz Krajniak, Kamil Krygowski

 Image

Wyniki I liga (11.01.2014)

Miasto Czarnków - Elewacja 8:2 (Sołowiej 3, Poznań 3, Kamiński, M. Kaczorowski - Romanowski, Braciszewski)

Elewacja - Gryf Zofiowo 3:4 (Grien 2, Romanowski - Wojciechowski 3, Gredczyszyn)

Gryf Zofiowo - Miasto Czarnków 1:6 (A. Jans - Sołowiej 3, Kaczorowski 2, Poznań)

Wyniki II liga (12.01.2014)

Olimpic Huta - Leśni Marunowo 2:2 (K. Kwiatkowski, Połczyński - Mazur, Pierko)

Zenex - Leśni Marunowo 1:2 (Bednarek - Mazur 2)

Olimpic Huta - Zenex 3:1 (M. Kwiatkowski, G. Bogala, W. Bogala - Błażyński)

OSP Lubasz - Tartak - Stolarnia DEREK 0:6 (Betański 3, Ewald 2, Koza)

BEN

Image

Image

(dodano 7 stycznia 2014r.)

Kulacha na zero, RZSW gromi !!!

Świetnie zaprezentował się w bramce RZSW Śmieszkowo Gabriel Kulacha, który w czterech kolejnych meczach nie dał się pokonać swoim przeciwnikom. A że nie próżnowali jego koledzy, bilans tych pojedynków zamknął się na 12 punktach i stosunkiem bramek 25:0 !!! Nie popisali się młodzi piłkarze Elewacji, którzy po dwóch kolejnych porażkach spadli na czwarte miejsce w tabeli.  Pasjonująco zapowiada się również walka o Złotego Buta Tygodnika Nowego dla najskuteczniejszego strzelca. Na prowadzeniu trójka zawodników, która zgromadziła do tej pory po 12 goli.

W II lidze mecze były bardzo emocjonujące, czasami o wynikach meczów decydowały ostatnie sekundy. Tak było w meczu "czerwonej latarni" II ligi VOX Team II, którzy w ostatniej sekundzie za sprawą Jerzego Szydlika strzelili gola dającego im zwycięstwo nad ZENEX-em 2:1. Nie mniej emocji było w spotkaniu BlueBox z OSP Lubasz. Piłkarze z Lubasza ostatnie minuty meczu rozgrywali w liczebnym osłabieniu (2 czerwone kartki), a na domiar złego bramkę stracili trzy sekundy przed końcowym gwizdkiem sędziego. Najskuteczniejszym strzelcem pozostaje Jakub Mazur (Marunowo), którego nie odpuszcza na krok zdobywca rekordowej liczby bramek podczas ostatniego weekendu Marek Hundt z Gębic.   

Złoty but Tygodnika Nowego dla najlepszego strzelca:

1. Wojciech Wypusz (RZSW), Marcin Włodarek (VOX Team), Rafał Kubiak (VOX Team)  - 12 bramek

4. Damian Dolny (RZSW) - 10 bramek

5. Robert Sołowiej (Miasto Czarnków), Maciej Rzysko (GTW Ciszkowo), Mikołaj Rybarczyk (RZSW) - 8 bramek.

Srebrny but Mariogool'a dla najlepszego strzelca:

1. Jakub Mazur (Leśni Marunowo) - 27 bramek

2. Marek Hundt (Gębice) - 21 bramek

3. Paweł Szuta (Czarodzieje), Błażej Betański (Tartak - Stolarnia DEREK) - 12 bramek

Na zdjęciu drużyna ACUS w składzie: Paweł Jagła, Artur Budziński, Marcin Jany, Jakub Siemieniewski, Tomasz Smoczyk, Jakub Kubiś, Daniel Papaj, Łukasz Dziaduch, Sebastian Dłużak, Michał Olechnowicz, Krzysztof Patalas.

BEN

 

Image

Image

Image 


(dodano dnia 05 stycznia 2014r)

I liga

04.01.2014 (sobota)

GTW Ciszkowo - VOX Team  3:7 (Rzysko 3 - Włodarek 4, Pilawski, Szydlik, Kubiak)

Miasto Czarnków - GTW Ciszkowo  5:2 (Kamiński 2, Sołowiej 2, W.Kaczorowski - Rzysko,Banachowicz)                                                 

VOX Team - Miasto Czarnków  2:7 (Kubiak 2 - Sołowiej 2, M. Kaczorowski, Kamiński, Poznań, Grencel)                                             

RZSW Śmieszkowo - Kanonierzy  4:0 (Wypusz, Solarek, Dolny, Rybarczyk)

Elewacja - RZSW Śmieszkowo 0:9 (Wypusz 5,Rybarczyk Mikołaj 2, R. Siemieniewski,Mrozek)

Kanonierzy - Elewacja  4:2 (Pawlak 2, G. Grot, J. Grot - Chmielewski, Romanowski)

Gryf Zofiowo - Danonki Mikołajewo  1:5 (Baran - Papaj 2, Bielawski, Talaga Radosław, Śniegowski)

Acus - Gryf Zofiowo 3:1 (Dobierski 2, Cyganek - Jans)

Danonki Mikołajewo - Acus    3:3 (Naplocha Mateusz 2, Śniegowski - Kina 2, Cyganek)

5 stycznia 2014 (niedziela)

GTW Ciszkowo - RZSW Śmieszkowo   0:5 (Wypusz 2, Dolny 2, Marcinkowski)

Danonki Mikołajewo - GTW Ciszkowo   5:0 (R. Talaga, M. Naplocha, Osiński, Papaj, Rybarczyk)

RZSW Śmieszkowo - Danonki Mikołajewo 7:0 (Rybarczyk 3, Solarek 2, Mrozik, Grzymski)

Acus - VOX Team  5:4 (Siemieniewski 2, Smoczyk, Dziaduch, Patalas)

Kanonierzy - Acus   5:1 (G. Grot, Urban, Mendyk, Pankowski, Pawlak - Smoczyk)

VOX Team - Kanonierzy    2:1 (Kubiak, Sikora - Urban)

 

II liga

04.01.2014 (sobota)

Czarodzieje - Tartak Stolarnia Derek   0:1 (Betański)

Tartak Stolarnia Derek - Komat  5:2 (Betański 3, Koza, Ewald - Jarosz 2)

Gębice - Leśni Marunowo  2:3 (Hundt Marek 2 - Mazur Jakub 3)

Zenex Lubasz - VOX Team II  1:2 (Czarnecki - Just, Szydlik)

Olimpic Huta - BlueBox   5:0 (Kwiatkowski Kamil 2, Połczyński 2, Krygowski)

05.01.2014 (niedziela)

Tartak Stolarnia Derek - Leśni Marunowo 2:2 (Koza, Betański - Pierko, Mazur)

VOX Team II - Tartak Stolarnia Derek  1:10 (Just - Ewald 3, Gidzewicz 3, Koza 2, Betański 2)

Leśni Marunowo - Vox Team II  7:2 (Mazur 4, M. Donizak, K. Donizak, Rehbein - Ignasiński 2)

Gębice - OSP Lubasz   9:1 (M. Hundt 7, Pasz, W. Maszewski - Łusiewicz)

BlueBox - Gębice  1:1 (Woltmann - M.Hundt)

OSP Lubasz - BlueBox   2:2 (Nadolny 2 - Wołoszczuk, Kalinowski)

Olimpic Huta - Komat  1:0 (Torz)

Czarodzieje - Olimpic Huta   1:4 (Torz 2, M. Kwiatkowski, Włodarek - Smoczyk)

Komat - Czarodzieje    3:2 (Gałązka, Budaj, Jarosz - Jagiełka, Szuta)

 

(dodano dnia 27.12.2013r.)

Przedświąteczne niespodzianki, remis na szczycie.

Sypnęło niespodziankami w przedświątecznej serii spotkań I ligi Czarnkowskiej Lidze Piłki Halowej. Na pierwszy ogień poszła drużyna Kanonierów, którzy niespodziewanie ulegli drużynie Gryfa Zofiowo, wśród których prym wiódł Adrian Jans. Również pierwsze zwycięstwo odnieśli piłkarze z Ciszkowa, pokonując w dramatycznych okolicznościach drużynę ... Zofiowa. Było to jednak preludium przed kolejnym pojedynkiem. W nim zmierzyli się piłkarze Miasta Czarnków (wzmocnieni Robertem Sołowiejem) z liderującymi futbolistami RZSW Śmieszkowo (dodatkowo wzmocnieni Krzysztofem Mrozkiem i Robertem Grzymskim). Mimo wielu doskonałych sytuacji do strzelenia bramki, oglądaliśmy zaledwie dwie. Na trafienie Patryka Dziabasa odpowiedział Wojciech Wypusz i mecz zakończył się remisem 1:1. O kolejną niespodziankę postarali się piłkarze VOX Teamu. Najpierw pokonali drużynę Danonków, a następnie zremisowali z zajmującą drugie miejsce Elewacją 2:2. W klasyfikacji strzelców na prowadzeniu plasują się Damian Dolny (RZSW) i Marcin Włodarek (VOX Team), którzy zgromadzili do tej pory po siedem bramek.

 W II lidze odbyły się tylko cztery spotkania. Pierwszej porażki doznali piłkarze z Marunowa, którzy zostali rozgromieni przez dobrze usposobionych w niedzielę młodych futbolistów z Huty. Na drugie miejsce awansowali OSP Lubasz, gładko pokonując zupełnie bezbarwnie grający Tartak-Stolarnia DEREK. Wśród strzelców swój dorobek znacznie powiększył Jakub Mazur z Marunowa, który zgromadził już na koncie 19 bramek.

Złoty but Tygodnika Nowego dla najlepszego strzelca:

1. Damian Dolny (RZSW), Marcin Włodarek (VOX Team) - 7 bramek

3. Rafał Kubiak (VOX Team) - 6 bramek

4. Jędrzej Siemieniewski (RZSW) - 5 bramek

Srebrny but Mariogool'a dla najlepszego strzelca:

1. Jakub Mazur (Leśni Marunowo) - 19 bramek

2. Hundt Marek (Gębice), Paweł Szuta (Czarodzieje) - 11 bramek

wyniki I ligi (22.12.2013)

Gryf Zofiowo - GTW Ciszkowo 2:3 (Golik, Gredczyszyn - Rzysko, Fąferek, Najder)

Gryf Zofiowo - Kanonierzy 4:2 (Adrian Jans 2, Sawicki, Kościuk - Grzegorz Grot, Jacek Grot)

Kanonierzy - GTW Ciszkowo 4:1 (Urban, Jacek Grot, Pawlak, Pankowski - Rzysko)

Miasto Czarnków - RZSW Śmieszkowo 1:1 (Dziabas - Wypusz)

Miasto Czarnków - ACUS 7:2 (Sołowiej 4, Kamiński 2, Poznań - Drozdowicz, Papaj)

RZSW Śmieszkowo - ACUS 6:3 (Dolny 2, Mrozek 2, Mrozik, Marcinkowski)

Danonki - Elewacja 1:1 (Bielawski - Grien)

VOX Team - Danonki 5:4 (Włodarek 3, Kubiak 2 - Papaj 2, Osiński 2)

Elewacja - VOX Team 2:2 (Grien, Sołtysiak - Włodarek 2)

wyniki II ligi (21-22.12.2013)

Olimpic Huta - Leśni Marunowo 5:1 (Połczyński 3, Okruch, Bogala - Mazur)

Olimpic Huta - ZENEX 4:1 (Włodarek, Połczyński, Okruch, Krajniak - Błażyński)

ZENEX - Leśni Marunowo 3:6 (Juszczęć, Czarnecki 2 - Mazur 3, Gucwa 2, Mariusz Donizak)

OSP Lubasz - Tartak-Stolarnia DEREK 4:0 (Mateusz Nadolny 2, Grupiński, Śmigiel)

Gębice - Zenex 3:6 (Pasz 2, Marek Hundt - Błażyński 2, Mateusz Stawujak 2, Bielas, Jaśkowiak)

Zenex - Czarodzieje 1:2 (Błażyński - Szuta 2)

Czarodzieje - Gębice 2:2 (Rzeszowski, Kieruj - Marek Hundt 2)

BlueBox - Leśni Marunowo 0:6 (Mazur 2, Rehbein 2, Gucwa 2)

Komat - BlueBox 0:2 (Krukowski, Koza)

Komat - Leśni Marunowo 1:5 (Budaj - Mazur 4, Mariusz Donizak)

Olimpic Huta - VOX Team II 6:0 (Marcin Kwiatkowski 3, Włodarek, Wojtek Bogala, Krajniak)

OSP Lubasz - VOX Team II 14:0 (Michał Nadolny 3, Waśko 3, Grupiński 2, Wachowiak 2, Łusiewicz 2, Przybysz, Śmigiel)

OSP Lubasz - Olimpic Huta 3:2 (Grupiński, Śmigiel, Łusiewicz - Torz 2)

 

na zdjęciu sprawcy największej niespodzianki przedświątecznych gier - VOX Team - w składzie: Rafał Kubiak, Ryszard Pilawski, Krzysztof Sikora, Marcin Włodarek, Sebastian Szydlik, Radosław Michalak.

BEN

Image

Image

Image  

 

 

(dodano dnia 20.12.2013r.)

 UWAGA!!!

ZMIANA TERMINARZA NA DZIEŃ 5 STYCZNIA 2014R.

W związku, iż mamy również wolną halę w dniu 4 stycznia 2014r. , przesuwamy mecze z dnia 5 stycznia na 4 a dnia 5 stycznia rozpoczynamy rundę rewanżową.

Za utrudnienia przepraszamyWink

W styczniu rozegramy mecze w dniach (4, 5, 11 -12 tylko trzy/cztery godziny, 19 oraz 26; pozostałe dni są zajęte)

 LP.GODZINA GOSPODARZE
  GOŚCIE 
  UWAGA!!!MECZE PRZENIESIONO
Z
DNIA 5 STYCZNIA
 
  I LIGA
4 STYCZNIA 2014R.
 SOBOTA
WYNIKI MECZU
 1. 9.00GTW Ciszkowo
-
VOX Team
 3 : 7
 2. 9.40Miasto Czarnków
-
GTW Ciszkowo
 5 : 2
 3. 10.10VOX Team
-
Miasto Czarnków
 2 : 7
 4.10.45
RZSW Śmieszkowo
-
Kanonierzy
 4 : 0
 5.11.20
Elewacja
-
RZSW Śmieszkowo
 0 : 9
 6.12.10
Kanonierzy
-
Elewacja
 4 : 2
 7.12.45
Gryf Zofiowo
-
Danonki Mikołajewo
 1 : 5
 8.13.15
Acus
-
Gryf Zofiowo
 3 : 1
 9.13.50
Danonki Mikołajewo
-
Acus
 3 : 3
 II LIGA
    
 10.14.25
Czarodzieje
-
Tartak Stolarnia Derek
 0 : 1
 11.15.00
Tartak Stolarnia Derek
-
Komat
 5 : 2
 12.15.35
Gębice
-
Leśni Marunowo
 2 : 3
 13.16.10
Zenex Lubasz
-
VOX Team II
 1 : 2
 14.16.45
Olimpic Huta
-
BlueBox
 5 : 0
   RUNDA REWANŻOWA
   
  II LIGA5 STYCZNIA 2014R.
 NIEDZIELA
 
 1. 9.00Tartak Stolarnia Derek
-
Leśni Marunowo
 2 : 2
 2. 9.40VOX Team II
-
Tartak Stolarnia Derek
 1 : 10
 3. 10.10Leśni Marunowo
-
Vox Team II
 7 : 2
 4. 10.45Gębice
-
OSP Lubasz
 9 : 1
 5. 11.20BlueBox-
Gębice
 1 : 1
 6. 12.10OSP Lubasz
-
BlueBox
 2 : 2
 7. 12.45Olimpic Huta
-
Komat
 0 : 1
 8. 13.15Czarodzieje
-
Olimpic Huta
 1 : 4
 9. 13.50Komat
-
Czarodzieje
 3 : 2
  I LIGA
    
 10. 14.25 GTW Ciszkowo
-
RZSW Śmieszkowo
 0 : 5
 11. 15.00 Danonki Mikołajewo
-
GTW Ciszkowo
 5 : 0
 12. 15.35 RZSW Śmieszkowo
-
Danonki Mikołajewo
 7 : 0
 13. 16.10 Acus-
VOX Team
 5 : 4
 14. 16.40 Kanonierzy-
Acus
 5 ; 1
 15. 17.10 VOX Team
-
Kanonierzy
 2 : 1
      
  I LIGA
11 STYCZNIA 2014
  SOBOTA 
 1.16.00
Elewacja
-
Gryf Zofiowo
 3 : 4
 2. 16.40Miasto Czarnków
-
Elewacja
 8 : 2
 3. 17.10Gryf Zofiowo
-
Miasto Czarnków
 1 : 6
      
  II LIGA
12 STYCZNIA 2014
 NIEDZIELA
 
 1.16.00
Olimpc Huta
-
Leśni Marunowo
 2 : 2
 2. 16.40Leśni Marunowo
-
Zenex Lubasz
 2 : 1
 3. 17.10Zenex Lubasz
-
Olimpic Huta
 1 : 3
 4. 17.45OSP Lubasz -
Tartak Stolarnia Derek
 0 : 6
      

(dodano dnia 16.12.2013r.)

 

Zmiana lidera - Gębice na szczycie

 Za nami kolejna, bardzo ciekawa seria spotkań II ligi Czarnkowskiej Piłki Halowej. Najciekawsze mecze rozegrały ze sobą drużyny, które do tej pory zajmowały pierwsze trzy miejsca. Obciążenia nie wytrzymała drużyna OSP Lubasz, która minimalnie przegrała swoje pojedynki i spadła w tabeli na piąte miejsce. Dużo emocji dostarczyło spotkanie pomiędzy Czarodziejami i Marunowem. Początek dla czarnkowskiej młodzieży i szybko objęte prowadzenie 2:0 (bramki Smoczyk i Szuta), jednak w drugiej połowie nastąpił zwrot sytuacji i to piłkarze z Marunowa strzelając trzy bramki wyszli na prowadzenie 3:2. Ostatnie słowo postawili w tym meczu Czarodzieje i mecz zakończył się wynikiem 3:3. Najbardziej z tego wyniku cieszyli się piłkarze z Gębic, którzy pewnie pokonali VOX Team II i Komat i dzięki temu wskoczyli na fotel lidera. Zmiana również w klasyfikacji strzelców - Andrzej Hundt do tej pory zgromadził 10 bramek na swoim koncie.

Srebrny But Mariogool'a dla najlepszego strzelca:

1. Andrzej Hundt (Gębice) - 10 bramek

2. Paweł Szuta (Czarodzieje) - 9 bramek

    Mazur Jakub (Leśni i Marunowo) - 9 bramek

4. Dominik Gałązka (Komat) - 8 bramek

 

Na zdjęciu piłkarze lidera z Gębic - Tomasz Pacak, Wojciech Maszewski, Grzegorz Maszewski, Marcin Fręśko, Jakub Pasz, Dawid Kępczyński, Andrzej Hundt, Marek Hundt, Adrian Boguszewski

BEN

Image

Image 

 

(dodano dnia 09.12.2013r.)

Strzelali aż miło, w nagrodę pozycja lidera

Niezwykle emocjonujące mecze mogli oglądać kibice w drugiej serii spotkań I ligi Czarnkowskiej Ligi Piłki Halowej. Najwięcej emocji wzbudziła potyczka pomiędzy ACUS-em i GTW Ciszkowo. Goście objęli prowadzenie 1:0 i odtąd zaczął się szturm na ich bramkę. Jednak prawdziwe cuda w bramce wyczyniał bramkarz GTW Mateusz Hempe. Do wyrównania doprowadził Adam Drozdowicz, a po chwili powinni objąć prowadzenie z rzutu karnego (piłkę zmierzającą do bramki zatrzymał ręką obrońca z Ciszkowa). Pierwszą próbę obronił bramkarz, jednak sędzia nakazał powtórkę, która również była nieskuteczna (strzał w poprzeczkę). Dwadzieścia sekund przed zakończeniem meczu ponownie sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał bramkarz ACUS-a - Artur Budziński. Na pozycji lidera zameldowali się piłkarze RZSW Śmieszkowo, którzy wzmocnieni trzcianeckimi stranieri - Gabrielem Kulachą, Tomaszem Mrozikiem i Wojciechem Wypuszem strzeliła w dwóch meczach 15 goli i dzięki lepszej różnicy bramek wyprzedzają zespół Elewacji.

 Złoty but Tygodnika Nowego dla najlepszego strzelca

 1. Siemieniewski Jędrzej (RZSW) - 5

    Dolny Damian (RZSW) - 5

2. Kaczorowski Marek (Miasto Czarnków) - 4

    Cyganek Marek (ACUS) - 4

    Kubiak Rafał (VOX TEAM) - 4

    Dominik Romanowski (Elewacja) - 4

    Sołtysiak Dawid (Elewacja) - 3

foto: Nowy lider I ligi - RZSW Śmieszkowo w składzie - Krzysztof Marcinkowski, Mikołaj Rybarczyk, Gabriel Kulacha, Wojciech Wypusz, Tomasz Mrozik, Robert Solarek, Jędrzej Siemieniewski, Roman Siemieniewski, Bartosz Marcinkowski, Damian Dolny.

BEN

Image

Image 

(dodano dnia 03.12.2013r.)

HARMONOGRAM ROZGRYWEK NA DZIEŃ 15,21,22 GRUDNIA 2013R.ORAZ 5 STYCZNIA 2014R.

 LP.GODZINA
  GOŚCIE
  GOSPODARZE 
  II LIGA
  15 GRUDNIA (niedziela)
  WYNIKI MECZU
 1. 9.00OSP Lubasz
-
Czarodzieje
 0 : 1
 2. 9.40Czarodzieje
-
Leśni Marunowo
 3 : 3
 3. 10.10Leśni Marunowo
-
OSP Lubasz
 1 : 0
 4. 10.45Gębice
-
VOX Team II
 6 : 0
 5. 11.20Komat
-
Gębice
 2 : 5
 6. 12.10VOX Team II
-
Komat
 1 : 3
 7. 12.45Zenex Lubasz
-   Tartak Stolarnia Derek
 2 : 5
 8. 13.15Tartak Stolarnia Derek
-
BlueBox
 2 : 2
 9. 13.50BluBox -
Zenex Lubasz
 1 : 6
   OLIMPIC HUTA -
PAUZA
 
 II LIGA
 21 grudnia (sobota)
   
 1.9.00
Zenex Lubasz
-
Gębice
6 : 3
 2.9.40
Czarodzieje
-
Zenex Lubasz
2 : 1
 3.10.10
Gębice
-
Czarodzieje
2 : 2
 4.10.45
Leśni Marunowo -
BlueBox
6 : 0
 5.11.20
BlueBox
-
Komat
2 : 0
 6.12.10
Komat
-
Leśni Marunowo 1 : 5
 7.12.45
Olimpic Huta
-
VOX Team II
6 : 0
 8.13.15
VOX Team II
-
OSP Lubasz
0 : 14
 9.13.50OSP Lubasz
-
Olimpic Huta
3 : 2
     
   TARTAK STOLARNIA DEREK
 PAUZA

 

 LP.GODZINA
  GOŚCIE
  GOSPODARZE 
  I LIGA
  22 GRUDNIA (niedziela)
  WYNIKI MECZU
 1. 9.00Gryf Zofiowo     
-
GTW Ciszkowo
2 : 3
 2. 9.40Kanonierzy
-
Gryf Zofiowo
2 : 4
 3. 10.10GTW Ciszkowo
-
Kanonierzy
1 : 4
 4. 10.45Miasto Czarnków
-
RZSW Śmieszko
1 : 1
 5. 11.20Acus
-
Miasto Czarnków
2 : 7
 6. 12.10RZSW Śmieszkowo
-
Acus
6 : 3
 7. 12.45Danonki Mikołajewo

Elewacja
1 : 1
 8. 13.15VOX Team
-
Danonki Mikołajewo
5 : 4
 9. 13.50Elewacja
-
VOX Team
2 : 2
  II LIGA
    
 10.14.25
Olimpic Huta
-
Leśni Marunowo
5 : 1
 11.15.00Zenex Lubasz
-
Olimpic Huta
1 : 4
 12.15.35Leśni Marunowo
-
Zenex Lubasz
6 : 3
 13.16.10OSP Lubasz
-
Tartak Stolarnia Derek
4 : 0
      

 
 

(dodano dnia 02.12.2013r.)

Image

(dodano dnia 29.11.2013r.)

Dziękujemy drużyną II ligi: BlueBox, Czarodzieje, OSP Lubasz za błyskawiczne przesłanie informacji dotyczącej niedzielnego spotkania.

Mamy nadzieję, że pozostałe drużyny również nie będą obojętne na naszą prośbę i również pomogą nam uzupełnić strzelców tego spotkania.    

(dodano dnia 27.11.2013r.)

PROŚBA DO DRUŻYN Z II LIGI

Prowadzona będzie klasyfikacja najlepszego strzelca w dwóch ligach. W związku, z tym iż nie mamy czytelnych zapisów z niedzieli PROSZĘ UCZESTNIKÓW O INFORMACJE KTO STRZELIŁ BRAMKI DNIA 24 LISTOPADA -NIEDZIELA.    

(dodano dnia 26.11.2013r.)

Tabela po pierwszej kolejce

Image 

ZDJĘCIA DRUŻYN ZAMIESZCZONO W GALERII - ZAPRASZAMY 

(dodano dnia 21.11.2013r.)

UWAGA: TERMIN WPŁATY WPISOWEGO UPŁYWA DNIA 22 LISTOPADA!!!Wink

HARMONOGRAM ROZGRYWEK NA DZIEŃ 1 i 8 GRUDNIA 2013R.

 LP.GODZINA
  GOŚCIE
  GOSPODARZE 
  II LIGA
  1GRUDNIA (niedziela)
  WYNIKI MECZU
 1. 9.00CZARODZIEJE-
BlueBox
 3 : 1
 2. 9.40VOX TEAM II
-
CZARODZIEJE
 1 : 6
 3. 10.10BlueBox
-
VOX TEAM II
 1 : 1
 4. 10.45KOMAT
-
ZENEX LUBASZ
 2 : 2
 5. 11.20ZENEX LUBASZ
-
OSP LUBASZ
 2 ; 5
 6. 12.10OSP LUBASZ
-
KOMAT
 3 : 3
 7. 12.45OLIMPIC HUTA

GĘBICE
 2 : 4
 8. 13.15TARTAK STOLARNIA DEREK
-
OLIMPIC HUTA
 4 : 2
 9. 13.50GĘBICE
-
TARTAK STOLARNIA DEREK
 0 : 0
   LEŚNI MARUNOWO
-
PAUZA
 
 I LIGA
 8 grudnia (niedziela)
   
 1. 13.30DANONKI MIKOŁAJEWO
-
KANONIERZY
0 : 1
 2.14.05
MIASTO CZARNKÓW
-
DANONKI MIKOŁAJEWO
3 : 4
 3.14.40
KANONIERZY
-
MIASTO CZARNKÓW
1 : 2
 4.15.15
RZSW ŚMIESZKOWO
-
GRYF ZOFIOWO
4 : 0
 5.15.50
GRYF ZOFIOWO
-
VOX TEAM
1 : 2
 6.16.25
VOX TEAM
-
RZSW ŚMIESZKOWO
2 : 11
 7.17.00
GTW CISZKOWO
-
ACUS
1 : 2
 8.17.35
ELEWACJA
-
GTW CISZKOWO
2 : 1
 9.18.10
ACUS
-
ELEWACJA
1 : 4

 

(dodano dnia 14.11.2013r.)

HARMONOGRAM ROZGRYWEK NA DZIEŃ 23 i 24 LISTOPADA 2013R.

 LP.GODZINA
  GOŚCIE
  GOSPODARZE 
  I LIGA
23 listopada (sobota)
  WYNIKI MECZU
 1. 9.00GTW CISZKOWO
-
DANONKI MIKOŁAJEWO
2 : 3
 2. 9.40DANONKI MIKOŁAJEWO
-
RZSW ŚMIESZKOWO
4 : 5
 3. 10.10RZSW ŚMIESZKOWO
-
GTW CISZKOWO
4 : 3
 4. 10.45 ACUS-
KANONIERZY
1 : 3
 5. 11.20KANONIERZY
-
VOX TEAM
2 : 2
 6. 12.10VOX TEAM
-
ACUS
3 : 8
 7. 12.45ELEWACJA
-   MIASTO CZARNKÓW
2 : 1
 8. 13.15MIASTO CZARNKÓW
-
GRYF ZOFIOWO
5 : 2
 9. 13.50GRYF ZOFIOWO
-
ELEWACJA
0 : 4
 II LIGA
 24 listopada (niedziela)
   
 1. 9.00OLIMPIC HUTA
-
CZARODZIEJE
4 : 4
 2. 9.40CZARODZIEJE
-
KOMAT
2 : 2
 3. 10.10KOMAT
-
OLIMPIC HUTA
4 : 6
 4. 10.45GĘBICE -
BlueBox
1 : 1
 5. 11.20BlueBox
-
OSP LUBASZ
1 : 4
 6. 12.10OSP LUBASZ
-
GĘBICE 3 : 3
 7. 12.45TARTAK STOLARNIA DEREK
-
VOX TEAM II
5 : 0
 8. 13.15VOX TEAM II
-
LEŚNI MARUNOWO
0 : 4
 9. 13.50LEŚNI I MARUNOWO
-
TARTAK STOLARNIA DEREK
6 : 2

 DALSZY CIĄG HARMONOGRAMU UKAŻE SIĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIEWink

(dodano dnia 13.11.2013r.)

W dniu dzisiejszym (13 listopada) pracownicy OSiR wraz z sędzią głównym przystąpili do podziału drużyn odpowiednio do  I i II ligi.

Przy podziale lig pod uwagę brano końcową tabelę sezonu 2012/2013. Zgodnie z nią do I ligi awansowały dwie drużyny Danonki Mikołajewo oraz GTW Ciszkowo natomiast z I ligi powinny spaść dwa zespoły Straż Pożarna i Kanonierzy jednak ta pierwsza nie zgłosiła swej drużyny do rozgrywek a ta druga pozostaje w I lidze jednak dochodzi do nich drużyna z II ligi, która zajęła 3 miejsce czyli Gryf Zofiowo. Decyzję taką podjęto ze względu na w miarę możliwości równy podział drużyn w ligach. 

A więc w I lidze wystartuje 9 zespołów a w II lidze 10 zespołów.

Lp.Drużyny I ligi
Drużyny II ligi
 1. GTW Ciszkowo
 Olimpic Huta
 2. Danonki Mikołajewo
 Czarodzieje
 3. RZSW Śmieszkowo
 Komat
 4. Acus Gębice
 5. Kanonierzy BlueBox
 6. VOX Team
 OSP Lubasz
 7. Elewacja Tartak Stolarnia Derek
 8. Miasto Czarnków
 VOX Team II
 9. Gryf Zofiowo
 Leśni  Marunowo
 10.                                                             
 Zenex Lubasz                                     

 

REGULAMIN HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ - OSiR Czarnków sezon 2013/2014

I. ORGANIZATOR

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czarnkowie ul. Nowa 8; 64-700 Czarnków tel. 067/255-26-95; adres e-mail osir@czarnkow.pl.

II TERMIN I MIEJSCE

Wg oddzielnie opracowanego terminarza rozgrywek - sala sportowo - widowiskowa przy Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie ul. Wroniecka 136. Planowane rozpoczęcie rozgrywek 23 listopada br. (sobota).

III. SYSTEM ROZGRYWEK

Do rozgrywek zgłosiło się 19 drużyn, które podzielono na dwie ligi. I LIGA 9 zespołów - zespoły, które zajmą miejsca 8-9 spadek do II ligi. II LIGA 10 zespołów - zespoły z miejsc 1-2 awans do I Ligi. System rozgrywek "każdy z każdym" plus rewanże. Zespoły, które rozegrały 51% meczy w rozgrywkach po wycofaniu punkty są zachowane w tabeli i ujęci do klasyfikacji ogólnej.                                                                                                                                        

IV. UCZESTNICTWO

W rozgrywkach uczestniczą zakłady pracy, szkoły, organizacje sportowe, oraz osoby nie zrzeszone. ZAWODNICY MUSZĄ MIEĆ UKOŃCZONE 16 LAT.

V. WPISOWE

Warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach jest wpłata wpisowego w wysokości 400zł. od drużyny do dnia 22 LISTOPADA br. Wpłaty i zapisy należy dokonać w biurze OSiR przy ul. Nowej 8 w Czarnkowie. bądź na konto 30 1020 3844 0000 1602 0143 0537 z dopiskiem:wpisowe halowe rozgrywki piłki nożnej drużyna....  Brak wpisowego będzie traktowany jako rezygnację z udziału w rozgrywkach i równoznaczny z nie dopuszczeniem drużyny do pierwszego meczu.

VI. BADANIA LEKARSKIE  

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 września 2001r. (Dz.U.Nr 81, poz 889) zawodnicy przy przystąpieniu do rozgrywek muszą złożyć u organizatora zaświadczenia lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w w/w rozgrywkach lub zobowiązani są do złożenia podpisanych własnoręcznie oświadczeń (niepełnoletni podpisane przez prawnych opiekunów) o zdolności tj. braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach rekreacyjnych.

VII. SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ROZGRYWEK

Rozgrywki zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZPN w "Futsal"

 • SĘDZIA: Turniej będzie sędziować 2 sędziów. Decyzje sędziów nie podlegają dyskusji.
 • CZAS TRWANIA MECZU: 2 x 13 min, bez przerw
 • UPOMNIENIA (ŻÓŁTA KARTKA) indywidualnie będą sumowane do kary zespołowej 4 (Ż.K) pauza w następnym meczu; 7(Ż.K); 10(Ż,K); 10(Ż.K); 13 (Ż.K). Jeżeli zawodnik (zawodnicy) otrzymają czerwoną kartkę czas gry nie zostaje zatrzymany. Czas na opuszczenie boiska przez zawodnika otrzymującego czerwoną kartkę wynosi 2 min. Jeżeli zawodnik (zawodnicy) nie opuszczą hali mecz zostanie przerwany - walkower.

VIII. SKŁAD DRUŻYNY

 • ilość zawodników zgłoszonych do turnieju to max 20 osób. Lista zostanie sporządzona w dwóch egzemplarzach: oryginał pozostanie u organizatora w biurze OSiR a kopia do wglądu na hali dla wszystkich zainteresowanych. LISTĘ ZAWODNIKÓW NALEŻY DOSTARCZYĆ DO ORGANIZATORA PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZEGO MECZU - BRAK JEJ SPOWODUJE NIE DOPUSZCZENIE DO MECZU.
 • w czasie meczu drużyna składa się z pięciu zawodników łącznie z bramkarzem, drużyna nie może rozpocząć meczu w składzie mniejszym niż trzech zawodników (zespół niekompletny - walkower)
 • zmiana zawodników  następuje w dowolnej ilości i czasie bez zgody sędziego (warunek - na boisku musi się znajdować zgodna z regulaminem ilość zawodników)
 • zawodnik, który rozegrał przynajmniej jeden mecz w danej drużynie, nie może reprezentować w turnieju innej drużyny
 • kapitan przed rozpoczęciem ma prawo do sprawdzenia zawodników drużyny przeciwnej (po meczu nie będą rozpatrywane żadne odwołania)

IX. SPRAWY ORGANIZACYJNE

 •  każda drużyna uczestnicząca w turnieju powinna posiadać własny strój (równe koszulki z wyraźnymi numerami, spodenki, obuwie gumowe)
 • do dyskusji z sędzią ma  prawo jedynie wyznaczony i zgłoszony przed meczem kapitan zespołu
 • w przypadku zbiorowego braku dyscypliny w zespole sędzia ma prawo przerwać mecz przyznając walkower drużynie przeciwnej
 • czas oczekiwania na drużynę w przypadku spóźnienia wynosi 5 min.
 • dopuszcza się oddanie walkowerem dwóch meczów, każdy następny powoduje kreślenie z listy uczestników wraz ze zdobytymi punktami
 • terminarz oraz godziny rozgrywek ustalone przez organizatora nie ulegają zmianie - wyjątek stanowi zmiana ilości drużyn biorących udział w rozgrywkach lub jeżeli termin zostanie zarezerwowany przez administratora sali

X. PRZEBIERALNIE

 • przebieralnie udostępniane są tylko grzecznościowa. Nie należy ich traktować jako szatni czy przechowalni - nie są one strzeżone przez organizatora
 • za wszelkie kradzieże zaistniałe podczas rozgrywek OSiR nie ponosi odpowiedzialności.  
 • zawodnicy odpowiadają za swe rzeczy  we własnym zakresie
 • po klucz od przebieralni przychodzi do stolika sędziów tylko jeden przedstawiciel drużyny i jednocześnie zobowiązuje się do zdania go po meczu
 • w przypadku jakichkolwiek zniszczeń wynajmowanych pomieszczeń i urządzeń na hali sportowej, winni zobowiązani są do pokrycia wszystkich wyrządzonych szkód
 • wszelkie objawy wandalizmu zgłaszane będą na policję a niezdyscyplinowane zespoły bezwarunkowo wykluczone z dalszych rozgrywek
 • na hali widowiskowo-sportowej oraz w przebieralniach obowiązuje bezwzględny zakaz picia alkoholu i palenia papierosów

XI. SPRAWY OGÓLNE

 • Nagrody: miejsca (I-III) puchar dla drużyny i dyplom dla każdego uczestnika
 • dojazd uczestników na turniej własnym transportem
 • zawodnicy będą ubezpieczeni od NW
 • lista zwycięzców oraz zdjęcia zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej www.osir@czarnkow.pl oraz na innych łamach informacji publicznej 

PRZYSTĄPIENIE DO ROZGRYWEK OZNACZA BEZWZGLĘDNĄ AKCEPTACJĘ REGULAMINU. W  SPRAWACH SPORNYCH NIE OBJĘTYCH REGULAMINEM DECYDUJE ORGANIZATOR. 

 Do pobrania:

oświadczenie drużyn halowa liga piłki nożnej

       

 (dodano dnia 29.10.2013r.)

Drużyny, które potwierdziły swój udział w rozgrywkach:

1. Olimpic Huta

2. Gryf Zofiowo

3. GTW Ciszkowo

4. Acus

5. Danonki Mikołajewo

6. Czarodzieje

7. Kanonierzy

8. Komat

9. Gębice

10. Elewacja

11. Miasto Czarnków

12. BlueBox

13. OSP Lubasz

14. Tartak Stolarnia Derek

15. VOX Team

16. VOX Team II

17. Leśni Marunowo

18. RZSW Śmieszkowo

19. ZENEX LUBASZ

Jednocześnie przypominamy, że termin zgłoszenia drużyny na tegoroczne rozgrywki upływa DNIA 7 LISTOPA
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 OSiR Czarnków
osir@czarnkow.pl

Copyright © Maciej Janyska - Strony internetowe PiÂła, CzarnkĂłw, Trzcianka. Wszystkie prawa zastrzeÂżone.